Domov / Priemyselné kamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

OMRON HD Camera STC-HD93DV


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0203
Farebná kamera s možnosťou pripojenia priamo k monitoru pomocou konektoru HDMI, bez nutnosti PC.
Výrobca: OmronOmron
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
OMRON HD Camera STC-HD93DV

Ide o farebnú kameru DVI. Variant STC-HD93DV má oproti prvej verzii STC-HD203DV znížené rozlíšenie HD 720p a snímač CCD Sony ICX692AQA, 1/3", 4,08 µm.

  • 60 snímok za sekundu
  • Citlivá i pri zlom osvetlení
  • Pripojiteľná priamo k monitoru pomocou kábla HDMI a ponúkajúca tak systém dohľadu aj bez PC. 
  • Umožňuje zobrazenie nitkového kríža a masiek pre korekciu tieňov pomocou voliteľne 
    vzdialenej jednotky.

Čo je HD (High Definition)?

High-definition video je video s väčším než štandardným rozlíšením. Napriek tomu, že neexistuje žiadny presne definovaný význam pojmu high-definition, všeobecne je za neho považovaný akýkoľvek videoobraz s viac ako 480 vodorovnými riadkami (Severná Amerika) alebo 570 riadkami (Európa). Minimálne sa obvykle používa obraz so 720 riadkami, aj keď v mnohých systémov je tento počet výrazne prekročený. Snímky v štandardnom rozlíšení zachytené s frekvenciou väčšou než normálnou (60 snímok/sekundu v Severnej Amerike, 50 snímok/sekundu v Európe) vo vysokorýchlostnej kamere možno v niektorých kontextoch považovať za high-definition video.

Čo je DVI?

Digital Visual Interface (DVI) je rozhranie na zobrazenie videa vyvinuté skupinou DDWG (Digital Display Working Group). Digitálne rozhranie sa používa na prepojenie zdroja videa a zobrazovacieho zariadenia, napríklad počítačového monitoru. DVI bolo vyvinuté s cieľom vytvoriť priemyselný štandard pre prenos digitálneho videa. Vie prenášať nekomprimovaný digitálny videoobraz a možno ho nastaviť tak, aby podporovalo viac režimov, napríklad DVI-D (len digitálny obraz), DVI-A (len analógový) alebo DVI-I (digitálny i analógový). Podpora analógových pripojena znamená, že špecifikácia DVI ponúka voliteľnú kompatibilitu s rozhraním VGA. Táto kompatibilita spoločne s ďalšími výhodami viedla k všeobecnému prijatiu a rozšíreniu štandardu v počítačovom odvetví a víťazstvu nad inými konkurenčnými digitálnymi štandardami ako boli Plug and Display (P&D) a Digital Flat Panel (DFP). Napriek tomu, že ho nájdeme predovšetkým v počítačových zariadeniach, je rozhranie DVI prítomné i v niektorej spotrebnej elektronike, napríklad v televízoroch, aj keď novšie televízory už ponúkajú iba digitálne konektory HDMI bez analógovej časti.

Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?