Domov / Optika / Filtre
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Optický filter MidOpt – Pi035 polarizačný v pásme 400 – 2000 nm


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0050
Polarizačné filtre znižujú nežiaduce odrazy svetla a zrkadlenia a môžu byť tiež použité pre kontrolu vnútorného napätia pri priehľadnom skle a plaste.
Výrobca: MidOptMidOpt
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Optický filter MidOpt – Pi035 polarizačný v pásme 400 – 2000 nm

Pomocou polarizačných filtrov umiestnených pred objektívom kamery (prípadne v spojení s polarizačnou fóliou alebo sklenenou tabuľou) je možné dosiahnuť čo najlepšie výsledky pri sledovaní hladkých povrchov alebo povrchov, na ktorých je mastnota, olej a alebo kvapalina. Väčšina polarizačných filtrov má špecifický rozsah vlnových dĺžok, môžeme použiť viditeľné alebo infračervené polarizačné filtre alebo filtre z doskových materiálov.

Svetelný zdroj, používaný pri zobrazovaní nekovových povrchov veľmi často produkuje polarizované svetlo a preto je použitie lineárnych polarizátorov výhodné vo veľkom rade priemyselných aplikácií strojového videnia.

Vlastnosti:

  • Odlesky v obraze môžu byť znížené tým, že sa otáča filtrom namontovaným na objektíve a pozoruje sa výsledok.
  • Je možné kombinovať s lineárnou a kruhovou polarizačnou fóliou.
  • Filtre sú vybavené otočným závitom a poistnou skrutkou.
  • VIS alebo Near-IR vlnové dĺžky.
  • Neutrálne šedé, z vybrúseného a vylešteného vrstveného bezpečnostného skla; vynikajúca rovinnosť a kvalita povrchu.
  • Vhodné pre zníženie odrazov, zvýšenie kontrastu, vyhodnotenie napätia v tvarovaných sklenených alebo plastových priehľadných výrobkoch alebo ako variabilný neutrálny filter.
Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?