Domov / Drony / 2D a 3D mapovanie
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Pix4Dmapper Pro – licencia na viac zariadení


Žiadne hodnotenie. Kód: ab01006
Špičkový fotogrametrický softvér na spracovanie obrazových dát z dronu a ďalších zariadení. Trvalá (perpetual) licencia na viac zariadení.
Výrobca: Pix4DPix4D
Dostupnosť: SKLADOM
6.744 € bez DPH
8.160 € s DPH
 
Pix4Dmapper Pro – licencia na viac zariadení

Pix4Dmapper

Popredný fotogrametrický softvér na profesionálne mapovanie s využitím dronu, ktorý umožňuje transformáciu vašich (obrazových) dát do digitálnych priestorových modelov a máp.

Vaše projekty môžete spracovávať s využitím platformy cloud alebo desktopovej aplikácie.

V Pix4Dmapper môžete zvýšiť hodnotu vášho projektu. Jedinečná aplikácia umožňuje prepojenie vašich pôvodných obrazov s každým bodom 3D rekonštrukcie a vizuálne overí a zlepší presnosť vášho projektu.

Môžete tu vytvárať kvalitné správy, kde je poskytovaný náhľad generovaných výsledkov, podrobnosti o kalibrácii a mnoho ďalších ukazovateľov kvality projektov. Okrem toho môžete merať vzdialenosti, plochy a objemy. Je možné extrahovať dáta profilu nadmorskej výšky a robiť virtuálne inšpekcie a čo viac, môžete ľahko exportovať svoje digitálne mapy a modely do priemyselno-kompatibilných formátov na ďalšiu analýzu alebo reporting.

Kľúčové vlastnosti:

  • zachytenie,
  • digitalizovať,
  • riadenie a kontrola,
  • spolupráca a podelenie sa.

Kompatibilné obrazové formáty:

RGB obrazy, Drony obrazy, Multispektrálne obrazy, Tepelné obrazy, Fisheye obrazy, Obrazy z 360° kamier, rig kamera obrazy, videa

Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?