Domov / Priemyselné kamery / Plošné kamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Kamera Hikvision GigE Area Scan MV-CE200-10GM


Žiadne hodnotenie. Kód: ab1030
Monochromatická kamera Hikvision GigE Area Scan MV-CE200-10GC so senzorom typu CMOS s veľkosťou 1". Rozlíšenie činí 5472 x 3648 px. Obnovovacia frekvencia 6 fps.
Výrobca: HikvisionHikvision
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Kamera Hikvision GigE Area Scan MV-CE200-10GM

Kamera GigE Area Scan MV-CE200-10GM

Rozhranie GigE umožňuje bezstratový prenos videa až na 100 metrov.

Produkty Hikvision podporujú širokú škálu priemyselne prijateľných rozhraní, ako sú GigE a USB 3.0. To zaisťuje najväčšiu prispôsobivosť pre rôzne parametre infraštruktúry, ako je vzdialenosť, kabeláž a požiadavky na šírku pásma. Konštruktérovi systému to umožňuje využiť širokú škálu softvérových a automatizačných komponentov tretích strán, ktoré najlepšie vyhovujú špecifickým potrebám.

Plošné alebo riadkové kamery?

V situáciách, kedy sú robené kompletné snímky v rýchlom slede, sa častejšie používajú snímače pre plošné skenovanie (Area San); pre snímanie dlhých, spojitých objektov, pohybujúcich sa pri konštantných rýchlostiach sa používajú snímače riadkové (Line Scan).

  • Podpora automatického alebo manuálneho nastavenia zosilnenia, doby expozície, vyváženia bielej, korekcie gama, LUT atď.
  • Podpora HDR, aby sa zaistila rôzna doba expozície a cyklické nastavenia použitím rôznych zdrojov svetla
  • Podpora hardvérovej spúšte, softvérovej spúšte a voľného režimu spustenia
  • Podpora úpravy ROI, vylepšenia snímkovej frekvencie znížením rozlíšenia a podpora zrkadlového výstupu
  • Podporuje režimy Binning, ktoré môžu zlepšiť citlivosť fotoaparátu
  • GigE rozhranie s maximálnou prenosovou vzdialenosťou 100 m (bez relé)
  • 128 MB integrovaná vyrovnávacia pamäť, ktorá umožňuje uložiť viac cache niekoľkých obrazov pre prenos dát alebo retransmisiu obrazu v režime Burst
  • Kompatibilná s protokolom GigE Vision a štandardom GenICam s bezproblémovým pripojením k tretím stranám softvérovej platformy
  • Certifikácia CE, FCC, RoHS
Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?