Domov / Vedecké a špeciálne kamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Raptor photonics Falcon III vědecká EMCCD kamera


Žiadne hodnotenie.
Vědecká EMCCD kamera s rozlišením 1024x1024 px nabízí vysoce citlivý senzor se snímkovací rychlostí 31 Hz při kvantové účinnosti až 95%.
Výrobca:
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
Raptor photonics Falcon III vědecká EMCCD kamera

Kamera Falcon III

Vědecká kamera Falcon III je 1Mpx EMCCD kamera, která nabízí kombinaci vysoké citlivosti, snímkovací rychlosti a rozlišení při kvantové účinosti až 95%. Tato kamera nabídne uživateli vyčítací šum menší než 1e- a snímkovací frekvenci 31 Hz.

Tyto šumové vlastnosti jsou zajištěny zejména díky aktivnímu chlazení, které dokáže senzor kamery vychladit až na -70°C. Kamera také umožňuje funkci binnig, neboli vyčítat více pixelů, jako jeden velký pixel.

Konektivita

Video výstup z kamery je realizován prostřednictvím 16 bit Camera Link. Kamera disponuje C-Mount bajonetem a je tak k dispozici celá řada objektivů.

Použití vědeckých EMCCD kamer


 Kamera díky své citlivosti nachází uplatnění v aplikacích s nízkou hladinou osvětlení, jako například astronomické aplikace, fluorescenční zobrazování, počítání fotonů, zobrazování živých buněk a mnoho dalších. 

Súbory

Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?