Domov / Vedecké a špeciálne kamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Raptor photonics Hawk 216-A vědecká EMCCD kamera


Žiadne hodnotenie.
Vědecká EMCCD kamera s rozlišením 769x288 px nabízí vysoce citlivý senzor se snímkovací rychlostí 30 Hz při kvantové účinnosti 90%.
Výrobca: Raptor PhotonicsRaptor Photonics
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Raptor photonics Hawk 216-A vědecká EMCCD kamera

Kamera Hawk 216-A

Vědecká kamera Hawk 216-A je EMCCD kamera, která nabízí vysokou citlivost senzoru, pro který je minimální hladina osvětlení <50 flux, snímkovací rychlost 30 Hz a rozlišení 769x288 px při kvantové účinosti 90% Díky pasivnímu chlazení je její provoz velmi tichý.

Konektivita

Video výstup z kamery je realizován prostřednictvím 16 bit Camera Link. Kamera disponuje C-Mount bajonetem a je tak k dispozici celá řada objektivů.

Použití vědeckých EMCCD kamer


 Kamera díky své citlivosti nachází uplatnění v aplikacích s nízkou hladinou osvětlení, jako například astronomické aplikace, fluorescenční zobrazování, počítání fotonů, zobrazování živých buněk a mnoho dalších. 

Súbory

Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?