Domov / Vedecké a špeciálne kamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Raptor photonics Hawk 252 vědecká EMCCD kamera


Žiadne hodnotenie.
Vědecká EMCCD kamera s rozlišením 1280x1024 px nabízí vysoce citlivý senzor se snímkovací rychlostí 25 Hz při kvantové účinnosti až 95%.
Výrobca: Raptor PhotonicsRaptor Photonics
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Raptor photonics Hawk 252 vědecká EMCCD kamera

Kamera Hawk 252

Vědecká kamera Hawk 252 je ultra citlivá EMCCD kamera, která nabízí vysokou citlivost senzoru, pro který je minimální hladina osvětlení <50 flux, snímkovací rychlost 25 Hz a rozlišení 1280x1024 px při kvantové účinosti až 95%. Tato kamera nabídne uživateli vyčítací šum menší než 0,01e- a snímač o velikost 1".

Konektivita

Video výstup z kamery je realizován prostřednictvím 16 bit Camera Link. Kamera disponuje C-Mount bajonetem a je tak k dispozici celá řada objektivů.

Použití vědeckých EMCCD kamer


 Kamera díky své citlivosti nachází uplatnění v aplikacích s nízkou hladinou osvětlení, jako například astronomické aplikace, fluorescenční zobrazování, počítání fotonů, zobrazování živých buněk a mnoho dalších. 

Súbory

Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?