Domov / Osvetlenie
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Smart Vision Lights L300 – líniový osvetľovač


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0175
L300 rad využíva 12 LED s vysokou intenzitou a je najdlhším svetlom v Connect-a-Light sérii. Osvetľovač je vybavený integrovaným prúdovým ovládačom zabudovaným do svetla. Eliminuje sa tým potreba akýchkoľvek externých komponentov v systéme osvetlenia.
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Smart Vision Lights L300 – líniový osvetľovač

Smart Vision Lights L300

L300 rad využíva 12 LED s vysokou intenzitou a je najdlhším svetlom v Connect-a-Light sérii. Je vybavený integrovaným prúdovým ovládačom zabudovaným do svetla. Zabudovaná technológia ovládača bola presadzovaná pri inteligentných kamerových svetlách už od počiatkov spoločnosti. Eliminuje sa tým potreba akýchkoľvek externých komponentov v systéme osvetlenia. Connect-a-Light lineárny osvetľovač využíva napájanie 24 V DC a môže pracovať v nepretržitom alebo stroboskopickom režime. NPN alebo PNP stroboskopické spúšte môžu byť použité na riadenie pulzov svetla. Intenzitu svetla je možné ovládať pomocou vzdialeného 0 – 10 analógového signálu alebo ručným potenciometrom. K dispozícii vo všetkých štandardných a niektorých voliteľných vlnových dĺžkach.

  • Lineárne Svetlá pre systémy strojového videnia využívajúce riadkové kamery
  • 12 vysokovýkonných LED
  • Zabudovaný SMART ovládač – nie je potrebný externý driver
  • Konštantný alebo stroboskopický režim
  • Manuálne ovládanie intenzity – Integrovaný potenciometer
  • Diaľkové ovládanie intenzity – Analóg 0 – 10 V DC
  • Ľahké prepojenie viac prvkov do série
  • Pripravené na montáž na hliníkové profily
  • Variant i s IP 68
Špecifikácia
Váha 0.37 kg
Súbory

Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?