Domov / Osvetlenie
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Smart Vision Lights TL305


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0190
Osvetľovač TL305 bol navrhnutý ako svetlo pre kontrolu farmaceutického blistra (balenie liekov). Má individuálne ovládanie osvitu na dvoch osiach.
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Smart Vision Lights TL305

Smart Vision Lights TL305

Osvetľovač TL305 bol navrhnutý ako svetlo pre kontrolu farmaceutického blistra (balenie liekov). Má individuálne ovládanie osvitu na dvoch osiach. Svetlo z prvého zdroja je kolmé k osi kamery, zacielené na objekt pomocou polopriepustného zrkadla. Proti objektívu kamery svieti línia LED diód, ktorých svetlo sa pomocou odrazovej kopule osvetľovača vracia na objekt. Zložením týchto dvoch svetelných zdrojov je zaistená výnimočná rovnomernosť a intenzívny výkon. V spojení týchto vlastností s originálnym dizajnom robí z TL305 radu ideálne riešenie osvetlenia pre kontrolu výrobkov s vysokoreflexnou povrchovou úpravou ako sú práve liekové blistre, dosky plošných spojov, kovové predmety.

  • Štandard 5 Pin M12 pre Quick Disconnect
  • Zabudovaný driver – bez externého pripojenia k radiču
  • Jednoduché pripojenie +24VDC a GND
  • Kontinuálna prevádzka alebo stroboskopický režim
  • Ovládanie intenzity osvitu pre každú os zvlášť
  • Analog intensity 0 – 10 V DC signál
  • Voliteľná dĺžka osvetľovača a prídavné farebné varianty svetla
Špecifikácia
Dĺžka 0.324 m
Šírka 0.13 m
Výška 0.128 m
Súbory

Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?