Domov / Osvetlenie
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Smart Vision Lights Vodoodolný bodový osvetľovač SW30


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0176
Bodový osvetľovač SA30-WHI poskytuje homogénny úzky svetelný kužeľ. Produkt je určený do prostredia s veľkou vlhkosťou, predovšetkým do potravinárskeho priemyslu, kde umožňuje spĺňať veľmi prísne hygienické predpisy.
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Smart Vision Lights Vodoodolný bodový osvetľovač SW30

Smart Vision Lights SW30

Výrobca SmartVisionLight produkuje rad vodoodolných osvetľovačov, ktoré sú určené do prostredia s veľkou vlhkosťou, predovšetkým do potravinárskeho priemyslu, kde umožňujú spĺňať veľmi prísne hygienické predpisy. Modely majú krytie IP 68, sú pripravené pre montáž na ľubovoľné konštrukcie. Ako príslušenstvo je možné zakúpiť i PanTilt mechanizmus, ktorý pomôže zacieliť svetlo na potrebnú časť výroby.

Bodový osvetľovač SA30-WHI poskytuje homogénny úzky svetelný kužeľ. Integrovaná optika umožňuje zvýšiť alebo znížiť veľkosť tohto zaostreného bodu, stačí iba vytiahnuť alebo zasunúť vonkajšiu hlaveň svetla. Po nastavení ideálnej veľkosti bodu je možné túto polohu hlavne zafixovať niekoľkými skrutkami. Tým je na jednej strane zaistená stabilita svetelného zdroja, na druhú stranu jeho variabilita podľa potrieb používateľa.

  • IP68 Norma
  • Spĺňa požiadavky FDA
  • Nehrdzavejúca oceľ 316
  • Špeciálne konštruované pre prevádzku v potravinárskom priemysle
  • Odolnosť proti korózii
  • Prox Light® – Vysokovýkonná, vysokoprúdová 5w LED dióda v malom 30 mm oválnom kryte.
  • Farba LED: biela, červená, oranžová, modrá, zelená, azúrová IR a UV
Špecifikácia
Váha 0.12 kg
Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?