Domov / Osvetlenie
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Smart Vision Lights Zadné osvetlenie LPP


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0179
Na zadných osvetľovačoch LLP sú biele podsvietené rohové lišty pomocou štyroch LED zdrojov. Produkt spĺňa stupeň krytia IP 50. Je dostupný v rade rozmerových i farebných variantov. K dispozícii sú štandardné veľkosti od 300 mm x 300 mm do 1800 mm x 1200 m
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Smart Vision Lights Zadné osvetlenie LPP

Na zadných osvetľovačoch LLP sú biele podsvietené rohové lišty pomocou štyroch LED zdrojov s dvojnásobnou intenzitou oproti predchádzajúcim modelom. Tenký profil, hladký eloxovaný rám robia osvetľovač viac priemyselným ako kedy predtým. Zvýšená pevnosť a lepší montážny systém ponúka pokročilé robustné konštrukcie v systémoch strojového videnia.

Medzi funkcie LLP svetiel patrí zabudovaný ovládač pre NPN/PNP spúšťania, analógové ovládanie intenzity, možnosť prevádzky svetla v konštantnom alebo stroboskopickom režime. K dispozícii sú štandardné veľkosti od 300 mm x 300 mm do 1800 mm x 1200 mm, samozrejmosťou sú i používateľom definované rozmery.

Štandardné farby svetla sú: červená (625) a biela (WHI). K dispozícii tiež v modrej (470).

  • Veľké a zároveň tenké plošné spodné osvetlenie
  • Štandard M12 – QuickDisconnect
  • Dostupné v rôznych veľkostiach
  • Zabudovaný driver – bez externého pripojenia k radiču
  • Kontinuálna prevádzka alebo stroboskopický režim
  • Zabudované hranové osvetlenie bielymi LED
  • Štandardné farby svetla sú: červená (625) a biela (WHI), k dispozícii tiež v modrej (470).
Súbory

Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?