Domov / Termokamery / Softvér pre termokamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Softvér FLIR Research Studio pre vedu a vývoj


Žiadne hodnotenie. Kód: ab1050
Analytický softvér od spoločnosti FLIR, ktorý umožňuje analýzu dát z kamier FLIR. Je kompatibilný so všetkými bežnými platformami OS – Windows, MacOs a Linux. Disponuje viac než 20 jazykovými mutáciami.
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Softvér FLIR Research Studio pre vedu a vývoj

FLIR Research Studio je navrhnuté tak, aby vaša práca bola čo naviac uľahčená a optimalizovaná. Umožňuje ľahké zobrazovanie, zaznamenávanie, prezeranie a analýzu dát z kamier FLIR. Efektívne a intuitívne rozhranie umožňuje používateľom všetkých úrovní zaznamenávať a vyhodnocovať tepelné dáta z viac kamier súčasne.

ZJEDNODUŠENÉ POUŽÍVATEĽSKÉ ROZHRANIE

Pripojenie typu plug-and-play a intuitívne ovládanie umožňujú používateľom rýchlo získavať a analyzovať všetky termálne dáta.

Softvér ďalej obsahuje viac než 20 rôznych jazykových mutácií, pričom každý v tíme môže nielen pracovať na inom OS, ale tiež v rôznych jazykových verziách softvéru. Research Studio je teda ideálny a flexibilný softvér nielen pre tímovú prácu.

FLEXIBILNÉ NÁSTROJE ANALÝZY

Hĺbkovú analýzu tepelných dát možno robiť pomocou širokého spektra nástrojov.

  • Široká škála meracích nástrojov poskytuje používateľom možnosť získať lepší prehľad o analyzovaných dátach.
  • Analýzu možno robiť ako na už nasnímaných dátach, tak tiež „naživo“ na aktuálne meraných termálnych dátach.
  • Okrem celého radu bežných funkcií softvér umožňuje tiež vytváranie líniových profilov a grafov závislosti času a teploty z niekoľkých záujmových oblastí naprieč niekoľkými dátovými súbormi.
  • Dopady teplotných rozdielov a teplotného posunu medzi snímkami možno vizualizovať pomocou odpočítania snímok.

SPOLOČNÉ VÝSLEDKY

Prevádzka na viac platformách a jednoduché podelenie sa o dáta uľahčuje spoluprácu v tímoch s vašimi spolupracovníkmi.

  • Research Studio umožňuje vytváranie spoločných pracovných priestorov – na jednom projekte tak môže pracovať v súčasnej dobe viac pracovníkov.
  • Dáta možno hladko exportovať do radu formátov tretích strán, vrátane videí MPEG4 a súborov CSV

Sme oficiálny dodávateľ FLIR pre ČR a SR.

Súčasťou dodávky termokamery FLIR je okrem štandardného príslušenstva rad bonusov:

  • Odborné školenia v Centre termografie s certifikátom
  • Predĺžená záruka na detektor kamery na 10 rokov
  • Servis a podpora spoločnosti W-Technika ako oficiálneho zastúpenia FLIR

Sme oficiálnym zastúpením najväčšieho svetového výrobcu termokamier a termovíznych systémov, t.j. švédsko-americkej spoločnosti FLIR Systems pre ČR a SR. V rámci mnohoročnej spolupráce a zákazníckeho servisu sme od roku 2015 držiteľmi certifikátu FLIR Platinum partner..

Spoločnosť W-Technika Group s.r.o. je tiež partnerskou spoločnosťou Centra termografie, ktoré je Asociáciou technických diagnostikov (ATD ČR) schváleným školiacim pracoviskom pre oblasť “Technik diagnostik termografie”. Preto ku všetkým termokamerám ponúkame zaškolenie v rámci kurzu „Základy práce s termokamerou" práve v Centre termografie. Zákaznícky servis i zaškolenie u nás vykonávajú držitelia certifikátu „Technik diagnostik termografie”.

Spoločnosť W-Technika zaisťuje tiež technickú a odbornú podporu v priebehu procesu voľby a nákupu termokamier FLIR. Jej odborníci poskytujú zákazníkom poradenstvo v počiatočných fázach merania, vykonávajú testovacie merania a tiež sú schopní zostaviť metodiku termodiagnostického merania v podniku na mieru. V prípade záujmu o akúkoľvek z týchto služieb nás neváhajte kontaktovať.

Pozn.: Produktové snímky uvedené v galérii majú iba ilustračný charakter. V niektorých prípadoch ukazujú aj príslušenstvo, ktoré nie je zahrnuté v štandardnom balení, ale je možné ho ku kamere dokúpiť.

Súbory

Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?