Domov / Termokamery / Stacionárne do priemyslu
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Stacionárna termokamera FLIR A315 pre priemysel


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0024 Produktové číslo: 7332558003374
Profesionálna stacionárna termokamera FLIR A315 umožňuje záznam, analýzu a streamovanie rádiometrického videa v reálnom čase. Je vhodná na použitie hlavne v priemysle a to predovšetkým na kontrolu kvality a bezpečnosti výrobných procesov.
Výrobca: Teledyne FLIRTeledyne FLIR
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Stacionárna termokamera FLIR A315 pre priemysel

Termokamera FLIR A315 disponuje rozlíšením 320 x 240 pixelov. To umožňuje dostatočnú presnosť a zobrazenie detailov aj na väčšie vzdialenosti. Preto je termokamera FLIR A315 vhodná aj na meranie teploty z väčšej vzdialenosti (tá musí byť dosiahnutá napr. kvôli ochrane termokamery pred poškodením, nedostatku miesta v blízkosti meraného objektu a pod.) alebo pomerne detailné meranie i veľkých objektov (napr. systém kontroly možného vzniku požiaru v zásobníku komunálneho odpadu WasteBunker). V prípade potreby je možné zakúpiť ochranný kryt na termokameru, ktorý zvyšuje ochranu termokamery proti vode a prachu na krytie IP66, bez ovplyvnenia funkcií termokamery. Ľahké pripojenie termokamery k inému zariadeniu na analýzu i záznam obrazu je možné pomocou štandardného rozhrania Gigabit Ehternet, ktoré umožňuje rýchly prenos snímok i pomocou obyčajných ethernetových káblov, napájanie termokamery je jednosmerné napätie 12 – 24V.

Termokameru je možné napojiť pomocou digitálnych vstupov/výstupov napr. na PLC jednotku. Termokamera je vhodná na streamovanie rádiometrického videa i pri rýchlych výrobných procesoch, vďaka snímkovej frekvencii 60 Hz. Presnosť merania teploty je zaistená vysokou teplotnou citlivosťou kamery 0,05 °C a teplotným rozsahom až do +350 °C , voliteľne až do +1200 °C (vhodné napr. na meranie teploty pri zváraní kovov). Termokamera je dodávaná so zabudovaným 25° objektívom, ktorý je možné ostriť manuálne alebo automaticky, ale je možné vybrať aj ďalšie objektívy zo štandardne ponúkanej súpravy.

Termokamery FLIR A315 sa veľmi často používajú v riešení Workswell Thermoinspector, čo je inšpekčný systém na monitoring, analýzu a vyhodnotenie zvárania plastov a kovov, vstupno-výstupnú kontrolu, akostné, termálne a iné testovanie počas celého procesu výroby.

Termokameru je možné prepojiť s FLIR TOOLS+ a použiť ju na záznam rádiometrického videa aj jednotlivých snímok.

Špecifikácia
Rozlíšenie senzora 320 x 240px
Teplotný rozsah -20°C až +350°C
Teplotná citlivosť < 50 mK
Rozmery 170 × 70 × 70 mm
Súbory Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?