Domov / Termokamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Termokamera FLIR A300 pre priemyselné aplikácie


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0035 Produktové číslo: 7332558003336 Premium partner FLIR
Profesionálna stacionárna termokamera FLIR A300 s rozlíšením 320 x 240 px umožňujúca robiť záznam a poskytovať analýzu i streamovanie rádiometrického videa v reálnom čase s frekvenciou obrazu až 8 Hz, veľkou teplotnou citlivosťou 0,05 °C a s rozsahom tepl
Výrobca: Teledyne FLIRTeledyne FLIR
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Termokamera FLIR A300 pre priemyselné aplikácie

Rad profesionálnych stacionárnych termokamier radu Axx výrobcu FLIR patrí medzi nástroje umožňujúce rýchly prenos obrazu, detailnú analýzu, ľahkú komunikáciu cez Ethernet a široký teplotný rozsah meraných hodnôt –20 °C až + 350 °C. Termokamery tohto radu možno integrovať do existujúceho systému a zvýšiť tak výstupnú kontrolu, kvalitu výrobkov a procesov. Termokameru je možné pripojiť pomocou digitálnych výstupov/vstupov napr. na PLC jednotku.

Model A300 umožňuje spracovanie videa a základnú analýzu priamo v kamere na základe vytvoreného programu. Tento model prináša tiež režim tzv. teplotných alarmov, ktoré upozorní obsluhu pri prekročení maximálnej alebo minimálnej nastavenej teploty vo vyznačenej meranej oblasti alebo na danej krivke. Na základe udalosti tzn. prekročenia hodnôt z teplotných alarmov môžu byť teplotné dáta automaticky zaslané e-mailom.

Spôsoby použitia

  • výskumné projekty,
  • testovanie materiálov,
  • systém požiarnej bezpečnosti,
  • pri výstupnej kontrole akosti,
  • pri vstupnej kontrole akosti,
  • ako súčasť spätnej väzby riadiacich systémov,
  • monitorovanie procesov,
  • strojové videnie.
Špecifikácia
Rozlíšenie senzora 320 x 240px
Teplotný rozsah -20°C až +350°C
Teplotná citlivosť < 50 mK
Zorné pole 25° x 25°
Rozmery 170 × 70 × 70 mm
Súbory Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?