Domov / Termokamery / Veda a výskum
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Termokamera FLIR A325SC pre vedu a vývoj


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0378
Termokamera FLIR A325sc je vhodná pre menej náročné vedecko-výskumné aplikácie. Termokamera disponuje rozlíšením detektora 320 x 240 pixelov a teplotnou citlivosťou < 50 mK.
Výrobca: Teledyne FLIRTeledyne FLIR
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Termokamera FLIR A325SC pre vedu a vývoj

Stacionárna LWIR termokamera pre vedu a výskum

FLIR A325sc je cenovo dostupná termokamera vhodná pre stredne náročné vedecko-výskumné aplikácie. Od základu je navrhnutá tak, aby poskytovala presné termografické snímky aj pri opakovanom meraní. V každej snímke je obsiahnutých viac ako 76 000 meracích bodov. Táto termokamera je nechladená a disponuje tak teplotnou citlivosťou < 50 mK pri rozlíšení 320 x 240 pixelov.

Základný objektív 25° možno vymeniť za voliteľný 15° alebo 45° a ďalší, ale i za široké spektrum close-up objektívov. Termokamera s PC komunikuje prostredníctvom rozhrania GigE, ďalej podporuje protokoly GenICam a GigE Vision. Samozrejmosťou je podpora softvéru FLIR ResearchIR a FLIR Tools.

Základné vlastnosti

  • Nechladený LWIR mikrobolometrický detektor.
  • Rozlíšenie 320 × 240 pixelov a obrazová frekvencia až 60 Hz.
  • Možnosť použitia close-up objektívov a objektívov pre mikroskopiu.
  • S termokamerou je dodávaný softvér FLIR ResearchIR a FLIR Tools.
Súbory


Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?