Domov / Termokamery / Veda a výskum
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Termokamera FLIR A325SC pre vedu a vývoj


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0378 Premium partner FLIR Výroba byla ukončená
Termokamera FLIR A325sc je vhodná pre menej náročné vedecko-výskumné aplikácie. Termokamera disponuje rozlíšením detektora 320 x 240 pixelov a teplotnou citlivosťou < 50 mK.
Výrobca: Teledyne FLIRTeledyne FLIR
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Termokamera FLIR A325SC pre vedu a vývoj

Stacionárna LWIR termokamera pre vedu a výskum

FLIR A325sc je cenovo dostupná termokamera vhodná pre stredne náročné vedecko-výskumné aplikácie. Od základu je navrhnutá tak, aby poskytovala presné termografické snímky aj pri opakovanom meraní. V každej snímke je obsiahnutých viac ako 76 000 meracích bodov. Táto termokamera je nechladená a disponuje tak teplotnou citlivosťou < 50 mK pri rozlíšení 320 x 240 pixelov.

Základný objektív 25° možno vymeniť za voliteľný 15° alebo 45° a ďalší, ale i za široké spektrum close-up objektívov. Termokamera s PC komunikuje prostredníctvom rozhrania GigE, ďalej podporuje protokoly GenICam a GigE Vision. Samozrejmosťou je podpora softvéru FLIR ResearchIR a FLIR Tools.

Základné vlastnosti

  • Nechladený LWIR mikrobolometrický detektor.
  • Rozlíšenie 320 × 240 pixelov a obrazová frekvencia až 60 Hz.
  • Možnosť použitia close-up objektívov a objektívov pre mikroskopiu.
  • S termokamerou je dodávaný softvér FLIR ResearchIR a FLIR Tools.

Sme oficiálny dodávateľ FLIR pre ČR a SR.

Súčasťou dodávky termokamery FLIR je okrem štandardného príslušenstva rad bonusov:

  • Odborné školenia v Centre termografie s certifikátom
  • Predĺžená záruka na detektor kamery na 10 rokov
  • Servis a podpora spoločnosti W-Technika ako oficiálneho zastúpenia FLIR

Sme oficiálnym zastúpením najväčšieho svetového výrobcu termokamier a termovíznych systémov, t.j. švédsko-americkej spoločnosti FLIR Systems pre ČR a SR. V rámci mnohoročnej spolupráce a zákazníckeho servisu sme od roku 2015 držiteľmi certifikátu FLIR Platinum partner..

Spoločnosť W-Technika Group s.r.o. je tiež partnerskou spoločnosťou Centra termografie, ktoré je Asociáciou technických diagnostikov (ATD ČR) schváleným školiacim pracoviskom pre oblasť “Technik diagnostik termografie”. Preto ku všetkým termokamerám ponúkame zaškolenie v rámci kurzu „Základy práce s termokamerou" práve v Centre termografie. Zákaznícky servis i zaškolenie u nás vykonávajú držitelia certifikátu „Technik diagnostik termografie”.

Spoločnosť W-Technika zaisťuje tiež technickú a odbornú podporu v priebehu procesu voľby a nákupu termokamier FLIR. Jej odborníci poskytujú zákazníkom poradenstvo v počiatočných fázach merania, vykonávajú testovacie merania a tiež sú schopní zostaviť metodiku termodiagnostického merania v podniku na mieru. V prípade záujmu o akúkoľvek z týchto služieb nás neváhajte kontaktovať.

Pozn.: Produktové snímky uvedené v galérii majú iba ilustračný charakter. V niektorých prípadoch ukazujú aj príslušenstvo, ktoré nie je zahrnuté v štandardnom balení, ale je možné ho ku kamere dokúpiť.

Súbory


Štítky
Stojí za pozornosť
Termokamera FLIR A400 pre vedecké aplikácie Termokamera FLIR A400 pre vedecké aplikácie Kód: ab0035b Premium partner FLIR
NA DOTAZ
Profesionálna stacionárna termokamera FLIR A400 s rozlíšením 320 x 240 px umožňujúca v reálnom čase nahrávať, analyzovať a prenášať dáta s frekvenciou obrazu až 30 Hz, s teplotnou citl…
 
Detail
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?