Domov / Termokamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Termokamera FLIR A35 pre priemysel


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0018 Produktové číslo: 7332558013120 Premium partner FLIR
Termokamera FLIR A35 umožňuje analýzu, záznam a streamovanie rádiometrického videa v reálnom čase, zároveň prekvapí malými rozmermi 106 x 40 x 43 mm. Táto termokamera je vhodná na použitie v priemysle na zvýšenie bezpečnosti a kvality výrobných procesov.
Výrobca: Teledyne FLIRTeledyne FLIR
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Termokamera FLIR A35 pre priemysel

Široké spektrum použitia

Termokamera FLIR A35 je vďaka svojim malým rozmerom ľahko integrovateľná do takmer každého už existujúceho systému. Pokiaľ máte v úmysle kameru umiestniť do výrobného procesu so znečisteným prostredím je možné kameru umiestniť do ochranného krytu Workswell Fixed Housing, ktorý zaisťuje krytie IP66 a maximálny odvod tepla z tela termokamery. Kameru možno ľahko pripojiť k PC pomocou rozhrania Gigabit Ethernet (GigE), ktoré poskytuje rýchly prenos snímok aj pomocou obyčajných ethernetových káblov. Napájanie kamery je riešené pomocou PoE. Vďaka obrazovej frekvencii 60 Hz sú tieto termokamery vhodné tiež pre analýzu a streamovanie rádiometrického videa aj pri rýchlych výrobných procesoch.


Stačí si vybrať


Tento rad termokamier "začína" termokamerou FLIR A5, ktorá má základné rozlíšenie 80 x 64 pixelov, táto kamera je vhodná na meranie teplôt malých produktov zhruba v jednotkách až desiatkach milimetrov, z krátkych vzdialeností (napr. zváranie plastov). Na opačnom spektre je najvyššia termokamera z radu FLIR A65, ktorá disponuje vysokým rozlíšením 640 x 512 px. Táto kamera je vhodná najmä na meranie objektov, kde je potrebná veľká hustota pixelov na meranú oblasť (napr. plnenie rozbušiek jemným strelným prachom), alebo na meranie veľkých objektov (napr. homogénnosť zahriatia média na páse), ďalšia možnosť použitia je na meranie objektov z veľkej vzdialenosti a to napr. z dôvodu možnosti poškodenia kamery, alebo nedostatku miesta v okolí meraného objektu. Vďaka kombinácii veľkej škály objektívov a širokého spektra rozlíšenia s teplotnou citlivosťou 0,05 °C je rad termokamier Ax5 vhodný takmer pre každú potrebnú oblasť merania. Teplotné rozsahy merateľných hodnôt sú –40 °C až 150 °C a –40 °C až 550 °C.


Pridaná hodnota


Rad termokamier Ax5 výrobcu FLIR je možné ovládať a používať pomocou utility programu Workswell Thermoinspector, ktorého hlavnou činnosťou je monitoring, analýza a vyhodnotenie najmä zvárania plastov a kovov, vstupné a výstupné kontroly, termálne, akostné a ďalšie testovanie počas celého výrobného procesu.
Termokameru je samozrejme možné prepojiť so softvérom FLIR TOOLS+ dodávaným ku kamere.

Sme oficiálny dodávateľ FLIR pre ČR a SR.

Súčasťou dodávky termokamery FLIR je okrem štandardného príslušenstva rad bonusov:

  • Odborné školenia v Centre termografie s certifikátom
  • Predĺžená záruka na detektor kamery na 10 rokov
  • Servis a podpora spoločnosti W-Technika ako oficiálneho zastúpenia FLIR

Sme oficiálnym zastúpením najväčšieho svetového výrobcu termokamier a termovíznych systémov, t.j. švédsko-americkej spoločnosti FLIR Systems pre ČR a SR. V rámci mnohoročnej spolupráce a zákazníckeho servisu sme od roku 2015 držiteľmi certifikátu FLIR Platinum partner..

Spoločnosť W-Technika Group s.r.o. je tiež partnerskou spoločnosťou Centra termografie, ktoré je Asociáciou technických diagnostikov (ATD ČR) schváleným školiacim pracoviskom pre oblasť “Technik diagnostik termografie”. Preto ku všetkým termokamerám ponúkame zaškolenie v rámci kurzu „Základy práce s termokamerou" práve v Centre termografie. Zákaznícky servis i zaškolenie u nás vykonávajú držitelia certifikátu „Technik diagnostik termografie”.

Spoločnosť W-Technika zaisťuje tiež technickú a odbornú podporu v priebehu procesu voľby a nákupu termokamier FLIR. Jej odborníci poskytujú zákazníkom poradenstvo v počiatočných fázach merania, vykonávajú testovacie merania a tiež sú schopní zostaviť metodiku termodiagnostického merania v podniku na mieru. V prípade záujmu o akúkoľvek z týchto služieb nás neváhajte kontaktovať.

Pozn.: Produktové snímky uvedené v galérii majú iba ilustračný charakter. V niektorých prípadoch ukazujú aj príslušenstvo, ktoré nie je zahrnuté v štandardnom balení, ale je možné ho ku kamere dokúpiť.

Špecifikácia
Rozlíšenie senzora 320 x 256 px
Teplotný rozsah -40°C až +550°C
Teplotná citlivosť < 50 mK
Zorné pole 7.5 mm, 13 mm, 25 mm, 50 mm, 100 mm
Rozmery 106 × 40 × 43 mm
Súbory Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?