Domov / Termokamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Termokamera FLIR A65 pre priemysel


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0022 Produktové číslo: 7332558011621 Premium partner FLIR
Termokamera FLIR A65 disponuje kompaktnými rozmermi 106 x 40 x 43 mm a umožňuje analýzu, záznam a streamovanie rádiometrického videa v reálnom čase. Hlavnou oblasťou použitia tejto kamery sú kontrola kvality a bezpečnosti výrobných procesov v priemysle.
Výrobca: Teledyne FLIRTeledyne FLIR
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Termokamera FLIR A65 pre priemysel

Široká možnosť integrácie

Termokamera FLIR A65 je vďaka kompaktným rozmerom ľahko zabudovateľná do takmer každého systému. V prípade, že zamýšľate kameru zapojiť do procesu výroby s prostredím vyžadujúcim ochranu (možnosť poškodenia, znečistenia) je možné kameru vložiť do bezpečného a ochranného puzdra Workswell Fixed Housing, ktorý kameru kryje v rozsahu IP66 a zaisťuje odvod tepla z termokamery. Kameru je možné jednoducho pripojiť k PC vďaka portu Gigabit Ethernet (GigE), ktorý zaručí rýchly prenos obrazových dát iba použitím jednoduchých ethernetových káblov. Kamera je napájaná pomocou PoE. Obrazová frekvencia 60 Hz zaisťuje rýchlu a ľahkú analýzu a streamovanie videa i v rýchlych výrobných procesoch.

STAČÍ SI VYBRAŤ

Základnou termokamerou tohto radu je FLIR A5, ktorá má základné rozlíšenie 80 x 64 pixelov, táto kamera je vhodná na meranie teplôt malých objektov zhruba v jednotkách až desiatkach milimetrov, z krátkych vzdialeností (napr. zváranie plastov). Najvyššia z tohto radu termokamer je FLIR A65, ktorá disponuje vysokým rozlíšením 640 x 512 px. Táto kamera je vhodná najmä na meranie veľkých objektov (napr. homogénnosť zahriatia média na páse) objektov, kde je potrebná veľká hustota pixelov na meranú oblasť (napr. plnenie rozbušiek jemným strelným prachom), ďalšia možnosť použitia je na merani  objektov z veľkej vzdialenosti a to napr. z dôvodu možnosti poškodenia kamery, alebo nedostatku miesta v okolí meraného objektu. Vďaka kombinácii veľkej škály objektívov a širokého spektra rozlíšenia s teplotnou citlivosťou 0,05 °C je rad termokamier Ax5 vhodný takmer pre každú potrebnú oblasť merania. Teplotné rozsahy merateľných hodnôt sú –40 °C až 150 °C a –40 °C až 550 °C.

Pridaná hodnota

Rad termokamier Ax5 výrobcu FLIR je možné ovládať a používať pomocou utility programu Workswell Thermoinspector, ktorého hlavnou činnosťou je monitoring, analýza a vyhodnotenie najmä zvárania plastov a kovov, vstupné a výstupné kontroly, termálne, akostné a ďalšie testovanie počas celého výrobného procesu.
Termokameru je samozrejme možné prepojiť so softvérom FLIR TOOLS+ dodávaným ku kamere.

Sme oficiálny dodávateľ FLIR pre ČR a SR.

Súčasťou dodávky termokamery FLIR je okrem štandardného príslušenstva rad bonusov:

  • Odborné školenia v Centre termografie s certifikátom
  • Predĺžená záruka na detektor kamery na 10 rokov
  • Servis a podpora spoločnosti W-Technika ako oficiálneho zastúpenia FLIR

Sme oficiálnym zastúpením najväčšieho svetového výrobcu termokamier a termovíznych systémov, t.j. švédsko-americkej spoločnosti FLIR Systems pre ČR a SR. V rámci mnohoročnej spolupráce a zákazníckeho servisu sme od roku 2015 držiteľmi certifikátu FLIR Platinum partner..

Spoločnosť W-Technika Group s.r.o. je tiež partnerskou spoločnosťou Centra termografie, ktoré je Asociáciou technických diagnostikov (ATD ČR) schváleným školiacim pracoviskom pre oblasť “Technik diagnostik termografie”. Preto ku všetkým termokamerám ponúkame zaškolenie v rámci kurzu „Základy práce s termokamerou" práve v Centre termografie. Zákaznícky servis i zaškolenie u nás vykonávajú držitelia certifikátu „Technik diagnostik termografie”.

Spoločnosť W-Technika zaisťuje tiež technickú a odbornú podporu v priebehu procesu voľby a nákupu termokamier FLIR. Jej odborníci poskytujú zákazníkom poradenstvo v počiatočných fázach merania, vykonávajú testovacie merania a tiež sú schopní zostaviť metodiku termodiagnostického merania v podniku na mieru. V prípade záujmu o akúkoľvek z týchto služieb nás neváhajte kontaktovať.

Pozn.: Produktové snímky uvedené v galérii majú iba ilustračný charakter. V niektorých prípadoch ukazujú aj príslušenstvo, ktoré nie je zahrnuté v štandardnom balení, ale je možné ho ku kamere dokúpiť.

Špecifikácia
Rozlíšenie senzora 640 x 512px
Teplotný rozsah -40°C až +160°C
Teplotná citlivosť < 50 mK
Zorné pole 7.5 mm, 9 mm, 13 mm, 35 mm, 60 mm
Rozmery 106 × 40 × 43 mm
Súbory Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?