Domov / Termokamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Termokamera FLIR A700 pre priemyselné aplikácie


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0035c
Profesionálna stacionárna termokamera FLIR A700 s rozlíšením 640 x 480 px umožňujúca v reálnom čase nahrávať, analyzovať a prenášať dáta s frekvenciou obrazu až 30 Hz, s teplotnou citlivosťou 0,04 °C a rozsahom teplôt do 2000 °C
Výrobca: Teledyne FLIRTeledyne FLIR
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Termokamera FLIR A700 pre priemyselné aplikácie

Nový rad profesionálnych stacionárnych termokamier radu A700 výrobcu FLIR patrí medzi nástroje umožňujúce rýchly prenos obrazu, detailnú analýzu, ľahkú komunikáciu cez Ethernet a široký teplotný rozsah meraných hodnôt –20 °C až + 2000 °C. Termokamery tohto radu možno integrovať do existujúceho systému a zlepšiť tak výstupnú kontrolu výrobkov a procesov.

Termokamera FLIR A700 je ponúkaná v dvoch variantoch – ako Štandardný kit a alebo Profesionálny science kit

Štandardná súprava zahŕňa kameru, ktorá komunikuje so softvérom FLIR Research Studio a podľa nastavených funkcií umožňuje sledovanie tepelného deja, jeho nahrávanie a analýzu. V tejto súprave je termokamera s 24° objektívom s manuálnym alebo automatickým ostrením a tiež makrorežim na sledovanie drobnejších objektov.

Profesionálny science kit (rozšírená vedecká verzia) zahŕňa navyše možnosť vyváženia režimu MSX, prenos rádiometrických dát cez WiFi a Close-Up objektív na sledovanie skutočne miniatúrnych objektov.

Spôsoby použitia

  • výskumné projekty,
  • meranie teploty osôb
  • testovanie materiálov,
  • pri výstupnej a výstupnej kontrole akosti,
  • ako súčasť spätnej väzby riadiacich systémov,
  • monitorovanie procesov,
  • strojové videnie.

Sme oficiálny dodávateľ FLIR pre ČR a SR.

Súčasťou dodávky termokamery FLIR je okrem štandardného príslušenstva rad bonusov:

  • Odborné školenia v Centre termografie s certifikátom
  • Predĺžená záruka na detektor kamery na 10 rokov
  • Servis a podpora spoločnosti W-Technika ako oficiálneho zastúpenia FLIR

Sme oficiálnym zastúpením najväčšieho svetového výrobcu termokamier a termovíznych systémov, t.j. švédsko-americkej spoločnosti FLIR Systems pre ČR a SR. V rámci mnohoročnej spolupráce a zákazníckeho servisu sme od roku 2015 držiteľmi certifikátu FLIR Platinum partner..

Spoločnosť W-Technika Group s.r.o. je tiež partnerskou spoločnosťou Centra termografie, ktoré je Asociáciou technických diagnostikov (ATD ČR) schváleným školiacim pracoviskom pre oblasť “Technik diagnostik termografie”. Preto ku všetkým termokamerám ponúkame zaškolenie v rámci kurzu „Základy práce s termokamerou" práve v Centre termografie. Zákaznícky servis i zaškolenie u nás vykonávajú držitelia certifikátu „Technik diagnostik termografie”.

Spoločnosť W-Technika zaisťuje tiež technickú a odbornú podporu v priebehu procesu voľby a nákupu termokamier FLIR. Jej odborníci poskytujú zákazníkom poradenstvo v počiatočných fázach merania, vykonávajú testovacie merania a tiež sú schopní zostaviť metodiku termodiagnostického merania v podniku na mieru. V prípade záujmu o akúkoľvek z týchto služieb nás neváhajte kontaktovať.

Pozn.: Produktové snímky uvedené v galérii majú iba ilustračný charakter. V niektorých prípadoch ukazujú aj príslušenstvo, ktoré nie je zahrnuté v štandardnom balení, ale je možné ho ku kamere dokúpiť.

Špecifikácia
Rozlíšenie senzora 640 x 480 px
Teplotný rozsah -20°C až +350°C
Teplotná citlivosť < 50 mK
Spektrálny rozsah 7,5-14
Zorné pole 6°, 14°, 24° nebo 42
Ostrenie manuálné i motorizované
Obnovovacia frekvencia 30 Hz
Fotoaparát Professional verzia, 5Mpx
Wi-Fi Áno
Rozhranie GigE, WiFi
Rozmery 123 × 77 × 77 mm
Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?