Domov / Termokamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Termokamera FLIR A700 pre vedecké aplikácie


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0035c Premium partner FLIR
Profesionálna stacionárna termokamera FLIR A700 s rozlíšením 640 x 480 px umožňujúca v reálnom čase nahrávať, analyzovať a prenášať dáta s frekvenciou obrazu až 30 Hz, s teplotnou citlivosťou 0,04 °C a rozsahom teplôt do 2000 °C
Výrobca: Teledyne FLIRTeledyne FLIR
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Termokamera FLIR A700 pre vedecké aplikácie

Nový rad profesionálnych stacionárnych termokamier FLIR A700 sa stáva neoceniteľným nástrojom vo vedeckých oblastiach vďaka rýchlemu prenosu obrazu, podrobnej analýze, jednoduchej komunikácii cez Ethernet a širokému teplotnému rozsahu od -20 °C do +2000 °C. Tieto termokamery sa dajú ľahko integrovať do existujúcich systémov, čím sa výrazne zlepší kontrola kvality výstupu výrobkov a efektivita procesov.

Termokamera FLIR A700 je k dispozícii v dvoch variantoch: ako štandardná súprava a profesionálna vedecká súprava. Štandardná súprava obsahuje kameru kompatibilnú so softvérom FLIR Research Studio, ktorý umožňuje monitorovanie, záznam a analýzu tepelných procesov. Táto súprava obsahuje termokameru s 24° objektívom, ktorú možno ovládať manuálne alebo automaticky, a ponúka aj makrorežim na blízke pozorovanie menších objektov.

Rozšírená vedecká verzia Professional Science Kit pridáva možnosť vyváženia režimu MSX, ktorý umožňuje lepšiu vizualizáciu detailov obrazu, prenos rádiometrických údajov cez WiFi a objektív Close-Up na štúdium veľmi malých objektov.

Využitie termokamier FLIR A700 vo vede je rozmanité:

  • Výskumné projekty: ideálne na podrobné termografické štúdie a experimenty.
  • Aplikácie v medicíne a fyziologických štúdiách.
  • Testovanie materiálov.
  • Kontrola kvality: Zabezpečenie konzistentnosti a kvality vo výrobných procesoch.
  • Systémy spätnej väzby: Integrácia do riadiacich systémov na monitorovanie a optimalizáciu procesov.
  • Monitorovanie procesov: monitorovanie priebehu výrobných a procesných operácií.
  • Strojové videnie: Rozšírenie možností automatizovaných systémov o tepelné snímanie.


Vďaka týmto vlastnostiam sú termokamery FLIR radu A700 nepostrádateľné vo vedeckom výskume a priemyselných aplikáciách, kde kľúčovú úlohu zohráva presnosť a detailné rozlíšenie termálneho obrazu.

Sme oficiálny dodávateľ FLIR pre ČR a SR.

Súčasťou dodávky termokamery FLIR je okrem štandardného príslušenstva rad bonusov:

  • Odborné školenia v Centre termografie s certifikátom
  • Predĺžená záruka na detektor kamery na 10 rokov
  • Servis a podpora spoločnosti W-Technika ako oficiálneho zastúpenia FLIR

Sme oficiálnym zastúpením najväčšieho svetového výrobcu termokamier a termovíznych systémov, t.j. švédsko-americkej spoločnosti FLIR Systems pre ČR a SR. V rámci mnohoročnej spolupráce a zákazníckeho servisu sme od roku 2015 držiteľmi certifikátu FLIR Platinum partner..

Spoločnosť W-Technika Group s.r.o. je tiež partnerskou spoločnosťou Centra termografie, ktoré je Asociáciou technických diagnostikov (ATD ČR) schváleným školiacim pracoviskom pre oblasť “Technik diagnostik termografie”. Preto ku všetkým termokamerám ponúkame zaškolenie v rámci kurzu „Základy práce s termokamerou" práve v Centre termografie. Zákaznícky servis i zaškolenie u nás vykonávajú držitelia certifikátu „Technik diagnostik termografie”.

Spoločnosť W-Technika zaisťuje tiež technickú a odbornú podporu v priebehu procesu voľby a nákupu termokamier FLIR. Jej odborníci poskytujú zákazníkom poradenstvo v počiatočných fázach merania, vykonávajú testovacie merania a tiež sú schopní zostaviť metodiku termodiagnostického merania v podniku na mieru. V prípade záujmu o akúkoľvek z týchto služieb nás neváhajte kontaktovať.

Pozn.: Produktové snímky uvedené v galérii majú iba ilustračný charakter. V niektorých prípadoch ukazujú aj príslušenstvo, ktoré nie je zahrnuté v štandardnom balení, ale je možné ho ku kamere dokúpiť.

Špecifikácia
Rozlíšenie senzora 640 x 480 px
Teplotný rozsah -20°C až +350°C
Teplotná citlivosť < 50 mK
Spektrálny rozsah 7,5-14
Zorné pole 6°, 14°, 24° nebo 42
Ostrenie manuálné i motorizované
Obnovovacia frekvencia 30 Hz
Fotoaparát Professional verzia, 5Mpx
Wi-Fi Áno
Rozhranie GigE, WiFi
Rozmery 123 × 77 × 77 mm
Súbory Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?