Domov / Termokamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Termokamera FLIR Duo pre drony


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0006
FLIR DUO predstavuje veľmi ľahkú „entry level“ termokameru v kombinácii s kamerou vo viditeľnom spektre. Tvarom i ovládaním je termokamera veľmi podobná tzv. športovým kamerám, ktoré sú veľmi praktické.
Výrobca: Teledyne FLIRTeledyne FLIR
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Termokamera FLIR Duo pre drony

Základný model termokamery pre drony

FLIR DUO je základným modelom termokamier pre drony. Termokamera je veľmi ľahká aj v kombinácii s kamerou vo viditeľnom spektre. Ovládaním i tvarom je FLIR DUO veľmi podobný tzv. športovým kamerám, ktoré sú zároveň s dronmi veľmi využívané. Aj keď je FLIR DUO kompaktná a ľahká (rozmery sú 41 x 59 x 30 mm) kamera, ponúka rad ďalších funkcií a to napr. on-line ovládanie skrz klasické PWM vstupy. Termokamera disponuje tiež funkciou MSX, ktorá vkladá do termogramu fotografiu tak, aby došlo k zvýrazneniu obrysov meraných objektov. Kamera ponúka HDMI i analógový výstup.

Kompaktná veľkosť

FLIR DUO používa zároveň termokameru a klasickú farebnú kameru s rozlíšením 1080 px. Vo verzii "R" je potom kamera rádiometrická.

Analýza obrazových dát pomocou softvéru zadarmo

FLIR DUO umožňuje nahrať záznam na SD kartu. Softvér FLIR TOOLS potom umožní záznam zanalyzovať.

Ľahké ovládanie pomocou PWM vstupov

Kameru možno tiež konfigurovať pomocou Bluetooth s pomocou jednoduchej aplikácie, prípadne možno ľahko ovládať pomocou aspoň dvoch PWM vstupov.

Jedna z najdostupnejších termokamier pre drony

Termokamera FLIR DUO bola konštruovaná s veľkým dôrazom na malé rozmery a nízku cenu.

Ľahké ovládanie i konfigurácia

Ľahká konfigurácia prostredníctvom aplikácií pre Android a iOS prípadne ovládanie pomocou PWM vstupov.

Obsah balenia

  • FLIR DUO,
  • softvér FLIR TOOLS,
  • kabeláž,
  • záručná karta.

Sme oficiálny dodávateľ FLIR pre ČR a SR.

Súčasťou dodávky termokamery FLIR je okrem štandardného príslušenstva rad bonusov:

  • Odborné školenia v Centre termografie s certifikátom
  • Predĺžená záruka na detektor kamery na 10 rokov
  • Servis a podpora spoločnosti W-Technika ako oficiálneho zastúpenia FLIR

Sme oficiálnym zastúpením najväčšieho svetového výrobcu termokamier a termovíznych systémov, t.j. švédsko-americkej spoločnosti FLIR Systems pre ČR a SR. V rámci mnohoročnej spolupráce a zákazníckeho servisu sme od roku 2015 držiteľmi certifikátu FLIR Platinum partner..

Spoločnosť W-Technika Group s.r.o. je tiež partnerskou spoločnosťou Centra termografie, ktoré je Asociáciou technických diagnostikov (ATD ČR) schváleným školiacim pracoviskom pre oblasť “Technik diagnostik termografie”. Preto ku všetkým termokamerám ponúkame zaškolenie v rámci kurzu „Základy práce s termokamerou" práve v Centre termografie. Zákaznícky servis i zaškolenie u nás vykonávajú držitelia certifikátu „Technik diagnostik termografie”.

Spoločnosť W-Technika zaisťuje tiež technickú a odbornú podporu v priebehu procesu voľby a nákupu termokamier FLIR. Jej odborníci poskytujú zákazníkom poradenstvo v počiatočných fázach merania, vykonávajú testovacie merania a tiež sú schopní zostaviť metodiku termodiagnostického merania v podniku na mieru. V prípade záujmu o akúkoľvek z týchto služieb nás neváhajte kontaktovať.

Pozn.: Produktové snímky uvedené v galérii majú iba ilustračný charakter. V niektorých prípadoch ukazujú aj príslušenstvo, ktoré nie je zahrnuté v štandardnom balení, ale je možné ho ku kamere dokúpiť.

Súbory


Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?