Domov / Termokamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Termokamera FLIR Duo Pro R pre drony


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0005
Je ideálne a najvyššie riešenie termokamery z radu DUO pre drony. Nový model kamery FLIR Duo Pro R snúbi rádiometrický vysokorýchlostný termosnímač, 4K kameru vo viditeľnom spektre a kompletnú súpravu snímačov, ktoré vo svojej kategórii nemajú konkurenciu
Výrobca: Teledyne FLIRTeledyne FLIR
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Termokamera FLIR Duo Pro R pre drony

FLIR DUO PRO R je ideálne riešenie termálnej kamery pre drony. Nový model kamery FLIR Duo Pro R kombinuje vysokorýchlostný rádiometrický tepelný snímač, 4K farebnú kameru a kompletnú súpravu palubných snímačov. Tieto snímače s dvojitými senzormi sú najlepším riešením na svete pre malé komerčné drony.

NAJLEPŠIE ZOBRAZOVANIE S POMOCOU DRONU

Kamera disponuje dvoma možnosťami živého výstupu videa – analógovým alebo digitálnym cez mikro-HDMI. Piloti môžu prepínať medzi termovíznymi a farebnými (vo viditeľnom spektre) snímkami už počas letu alebo využiť režim obrazu v obraze a vybrať zmiešané snímky. Snímky aj video je možné ukladať na dve karty MicroSD.

ZABUDOVANÝ SNÍMAČ PRE „GEO-TAGGING“ OBRAZOV

Palubná senzorová súprava robí z Duo Pro R samostatný mapovací prostriedok. Plne integrovaný GPS prijímač, IMU, magnetometer a barometer poskytujú všetky dáta potrebné na vytvorenie presných ortomozaík zo vzduchu, bez toho, aby bolo potrebné integrovanie externých riadiacich jednotiek.

ĽAHKÁ KONFIGURÁCIA A INTEGRÁCIA

Pilotom je umožnené ľahko konfigurovať Duo Pro R prostredníctvom rozhrania Bluetooth s aplikáciou FLIR UAS pre iOS a Android pred vzletom. Je možné nastaviť palety farieb, funkcie optimalizácie obrazu, konfigurovať vstupy PWM a rozhranie MAVLink a začať nahrávať, bez toho, aby bolo potrebné manipulovať s počítačom.

ZÁKLADNÉ VLASTNOSTI FLIR DUO PRO R

 • duálny senzor – vysokokvalitný termálny a 4K farebný snímač integrovaný do jediného výkonného a na ovládanie pohodlného zariadenia,
 • viac možností zobrazenia – možno vybrať požadovaný zdroj obrazu – viditeľný obraz, tepelný s MSX obraz alebo obraz v obraze,
 • ľahká inštalácia – vďaka širokému rozsahu vstupného napätia 5-26 V DC a digitálnym výstupom analógového alebo HDMI digitálneho videa možno Duo Pro R prispôsobiť takmer všetkým dronom,
 • integrované snímače – plne integrovaný systém GPS, IMU, magnetometer a barometer ukladajú všetky metadáta do statických obrázkov potrebných na vytvorenie presných máp,
 • ovládanie PWM – konfigurovať a ovládať kameru vo vzduchu možno až tromi PWM vstupmi alebo rozhraním k zariadeniam MAVLink,
 • okamžitý záznam – nahrávanie digitálneho a termálneho videa alebo snímok na dve MicroSD karty.

Balenie obsahuje:

 • kamera Duo Pro R,
 • integračný kábel,
 • bench kábel,
 • kábel typu USB A – USB C,
 • GPS anténa,
 • 2x 64 GB MicroSD karta.

Sme oficiálny dodávateľ FLIR pre ČR a SR.

Súčasťou dodávky termokamery FLIR je okrem štandardného príslušenstva rad bonusov:

 • Odborné školenia v Centre termografie s certifikátom
 • Predĺžená záruka na detektor kamery na 10 rokov
 • Servis a podpora spoločnosti W-Technika ako oficiálneho zastúpenia FLIR

Sme oficiálnym zastúpením najväčšieho svetového výrobcu termokamier a termovíznych systémov, t.j. švédsko-americkej spoločnosti FLIR Systems pre ČR a SR. V rámci mnohoročnej spolupráce a zákazníckeho servisu sme od roku 2015 držiteľmi certifikátu FLIR Platinum partner..

Spoločnosť W-Technika Group s.r.o. je tiež partnerskou spoločnosťou Centra termografie, ktoré je Asociáciou technických diagnostikov (ATD ČR) schváleným školiacim pracoviskom pre oblasť “Technik diagnostik termografie”. Preto ku všetkým termokamerám ponúkame zaškolenie v rámci kurzu „Základy práce s termokamerou" práve v Centre termografie. Zákaznícky servis i zaškolenie u nás vykonávajú držitelia certifikátu „Technik diagnostik termografie”.

Spoločnosť W-Technika zaisťuje tiež technickú a odbornú podporu v priebehu procesu voľby a nákupu termokamier FLIR. Jej odborníci poskytujú zákazníkom poradenstvo v počiatočných fázach merania, vykonávajú testovacie merania a tiež sú schopní zostaviť metodiku termodiagnostického merania v podniku na mieru. V prípade záujmu o akúkoľvek z týchto služieb nás neváhajte kontaktovať.

Pozn.: Produktové snímky uvedené v galérii majú iba ilustračný charakter. V niektorých prípadoch ukazujú aj príslušenstvo, ktoré nie je zahrnuté v štandardnom balení, ale je možné ho ku kamere dokúpiť.

Súbory


Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?