Domov /
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Termokamera FLIR E40 pre priemysel a stavebníctvo


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0290 Premium partner FLIR Výroba byla ukončená
VÝROBA ZASTAVENÁ: Termokamera FLIR E40 je určená pre priemysel, t.j. pre diagnostiku elektrických rozvádzačov, strojov, fotovoltaických panelov a pod. Ponúka rozlíšenie 160 x 120 px, teplotnú citlivosť < 0,07 °C a teplotný rozsah –20 °C až +650 °C.
Kategória: Čierne telesá
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Termokamera FLIR E40 pre priemysel a stavebníctvo

Termokamera FLIR E40 je určená pre stavebníctvo, ale aj priemysel, t.j. pre diagnostiku elektrických rozvádzačov, výrobných strojov, motorov, fotovoltaických panelov a pod. Ponúka veľmi kvalitne prevedenú optiku s ručným ostrením a s možnosťou výmeny objektívov a dva meracie rozsahy –20 °C až 120 °C a 0 °C až 650 °C.

Kompletná analýza

Analýzu snímok počas merania uľahčujú tzv. meracie funkcie, t.j. meracia funkcia bod, oblasť (s lokalizáciou minima a maxima) a izotermy. Všetky termokamery tohto radu sú plne kompatibilné so softvérom FLIR TOOLS a FLIR TOOLS+ s možnosťou profesionálnej analýzy jednotlivých snímok a tvorby jednoduchých i rozsiahlych protokolov (výstup v PDF). Samozrejmosťou je zabudovaný digitálny fotoaparát, ktorý umožňuje urobenie fotografie vždy s termogramom (t.j. “termovíznou snímkou”). Táto funkcia termokamier je dnes už nevyhnutná, nakoľko umožňuje rozpoznať a presne identifikovať miesto merania i meraný objekt. Na tento účel sú k dispozícii aj tzv. obrazové funkcie (viď tabuľka s technickými parametrami nižšie).

Ďalšie podobné termokamery

Komplementárny rad termokamier FLIR Ebx určený pre stavebníctvo ponúka vyššiu teplotnú citlivosť (t.j. neuveriteľných 0,045 °C pre každú termokameru z daného radu) a meracie funkcie určené špeciálne pre stavebníctvo, t.j. alarm izolácie a alarm vlhkosti.

Vyšší rad termokamier FLIR T4x0 ponúka vyššiu teplotnú citlivosť, merací teplotný rozsah až 1200 °C, ergonomické prevedenie, motorické ostrenie, možnosť záznamu rádiometrického videa priamo na SD kartu a rad ďalších funkcií a vylepšení.

Pre menej náročné aplikácie je v ponuke nižší rad termokamier FLIR Ex s menším teplotným rozsahom (možnosť merania teploty do 250 °C), menšou teplotnou citlivosťou a v prípade niektorých modelov aj s nižším rozlíšením.

Súbory


Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?