Domov /
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Termokamera FLIR E40bx pre stavebníctvo


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0013 Premium partner FLIR Výroba byla ukončená
VÝROBA ZASTAVENÁ: Termokamera FLIR E40bx je určená pre stavebníctvo a ponúka vysokú teplotnú citlivosť 0,045 °C a pokročilé meracie funkcie upravené pre oblasť stavebníctva
Kategória: Čierne telesá
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Termokamera FLIR E40bx pre stavebníctvo

Termokamery FLIR radu Ebx, t.j. termokamery FLIR E40bx, FLIR E50bx a FLIR E60bx sú určené pre stavebníctvo a ponúkajú vyššiu teplotnú citlivosť (t.j. neuveriteľných 0,045 °C pre každú termokameru z tohto radu) a vedľa bežných meracích funkcií (bod, oblasť s lokalizáciou minima a maxima a izoterma) aj meracie funkcie určené špeciálne pre stavebníctvo, t.j. alarm izolácie a alarm vlhkosti. Termokamery tohto radu sú vhodné pre všetky mysliteľné aplikácie v stavebníctve, t.j. všeobecne:

  • lokalizácia a stanovenie rozsahu tepelných mostov,
  • kontrola vzduchotesnosti obvodového plášťa (aj ako súčasť tzv. blowdoor testu),
  • kontrola systémov TZB (klimatizácia, vykurovanie, elektroinštalácia a pod.) a a
  • vlhkostná problematika.

Oproti konkurencii ponúka tento rad termokamier FLIR prevádzkovú teplotu až do –15 °C, čo zaručuje bezproblémovú prevádzku v exteriéri aj v nízkych teplotách, ktoré sú v SR v zime bežné. Termokamery, ktoré nie sú pre tieto podmienky určené sa môžu v zimných mesiacoch zasekávať, môžu mať problémy s uložením snímky na SD kartu a pod. To pri tomto rade termokamier nehrozí.

Všetky termokamery radu Ebx sú plne kompatibilné so softvérom FLIR TOOLS a FLIR TOOLS+ s možnosťou profesionálnej analýzy jednotlivých snímok a tvorby jednoduchých aj rozsiahlych protokolov (výstup v PDF). Samozrejmosťou je zabudovaný digitálny fotoaparát, ktorý umožňuje urobenie fotografie vždy s termogramom (t.j. “termovíznou snímkou”). Táto funkcia termokamier je dnes už nevyhnutná, nakoľko umožňuje rozpoznať a presne identifikovať miesto merania i meraný objekt. Na tento účel sú k dispozícii aj tzv. obrazové funkcie (viď tabuľka s technickými parametrami nižšie).

Komplementárny rad termokamier FLIR Ex je určený pre priemysel a ponúka vyšší teplotný rozsah (možnosť merania teploty až do 650 °C). Pri tomto “priemyselnom” rade je však málinko znížená teplotná citlivosť a chýba tu funkcia alarm izolácie a alarm vlhkosti.

Vyšší rad termokamier FLIR T4x0bx ponúka vyššiu teplotnú citlivosť, motorické ostrenie, ergonomické prevedenie, možnosť záznamu rádiometrického videa priamo na SD kartu a rad ďalších funkcií a vylepšení.

Sme oficiálny dodávateľ FLIR pre ČR a SR.

Súčasťou dodávky termokamery FLIR je okrem štandardného príslušenstva rad bonusov:

  • Odborné školenia v Centre termografie s certifikátom
  • Predĺžená záruka na detektor kamery na 10 rokov
  • Servis a podpora spoločnosti W-Technika ako oficiálneho zastúpenia FLIR

Sme oficiálnym zastúpením najväčšieho svetového výrobcu termokamier a termovíznych systémov, t.j. švédsko-americkej spoločnosti FLIR Systems pre ČR a SR. V rámci mnohoročnej spolupráce a zákazníckeho servisu sme od roku 2015 držiteľmi certifikátu FLIR Platinum partner..

Spoločnosť W-Technika Group s.r.o. je tiež partnerskou spoločnosťou Centra termografie, ktoré je Asociáciou technických diagnostikov (ATD ČR) schváleným školiacim pracoviskom pre oblasť “Technik diagnostik termografie”. Preto ku všetkým termokamerám ponúkame zaškolenie v rámci kurzu „Základy práce s termokamerou" práve v Centre termografie. Zákaznícky servis i zaškolenie u nás vykonávajú držitelia certifikátu „Technik diagnostik termografie”.

Spoločnosť W-Technika zaisťuje tiež technickú a odbornú podporu v priebehu procesu voľby a nákupu termokamier FLIR. Jej odborníci poskytujú zákazníkom poradenstvo v počiatočných fázach merania, vykonávajú testovacie merania a tiež sú schopní zostaviť metodiku termodiagnostického merania v podniku na mieru. V prípade záujmu o akúkoľvek z týchto služieb nás neváhajte kontaktovať.

Pozn.: Produktové snímky uvedené v galérii majú iba ilustračný charakter. V niektorých prípadoch ukazujú aj príslušenstvo, ktoré nie je zahrnuté v štandardnom balení, ale je možné ho ku kamere dokúpiť.

Súbory


Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?