Domov / Termokamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Termokamera FLIR E5 pre priemysel a stavebníctvo


Žiadne hodnotenie. Kód: 13301-0101 Produktové číslo: 4743254006454 Premium partner FLIR
Termokamera Flir E5 je určená na jednoduchšie všeobecné použitie, najpoužívanejšia je však v stavebníctve a priemysle. Disponuje rozlíšením 120 x 90 px a teplotnou citlivosťou < 0,10 °C.
Výrobca: Teledyne FLIRTeledyne FLIR
Dostupnosť: NA DOTAZ
Zlacnené z 1.918 € s DPH (Naša normálna cena.)
teraz len
1.485 € bez DPH
1.797 € s DPH
 
Termokamera FLIR E5 pre priemysel a stavebníctvo

Termokamera Flir E5 je výkonný tepelný zobrazovací nástroj, schopný pomáhať pri rozpoznaní a riešení mechanických, elektrických a stavebných problémov. Chyby možno nájsť rýchlo a bezpečne, bez nutnosti priameho kontaktu s potenciálne poškodeným prístrojom. Infrakamera E5 je najlacnejšia z kamier radu FLIR Ex a je vyhľadávaná hlavne vďaka intuitívnemu ovládaniu a používateľsky veľmi zaujímavému pomeru ceny a kvality.

Infračervená kamera s rozlíšením 120 x 90 pixelov dokáže merať teplotu v hodnotách –20 až +250 °C, pričom dosahuje presné výsledky. Teplotná citlivosť je menšia ako 0,10 °C. Za dostupnú cenu tak E5 ponúka najvyššiu kvalitu obrazu. FLIR E5 oproti základnému modelu E4 navyše poskytuje profesionálne meracie funkcie, ako je zistenie teploty jedného bodu alebo nájdenie bodu s maximálnou/minimálnou teplotou v zornom poli (t.j. 45° x 34°).

Termovízna kamera E5 je vybavená unikátnym systémom MSX, patentovaným spoločnosťou FLIR. Ten pridáva kľúčové detaily z digitálnej kamery do IR fotografie. Toto prepojenie umožňuje lepšiu orientáciu v priestore, a teda rýchlejšiu identifikáciu problému. Okrem toho možno samozrejme urobiť fotografie len v infračervenom spektre alebo klasické digitálne fotografie.

Na trojpalcovom displeji možno v reálnom čase na kamere sledovať meraný objekt, či prechádzať už urobené snímky. Kompatibilné softvéry FLIR TOOLS a FLIR TOOLS+ potom umožňujú analýzu jednotlivých súborov a jednoduchý export do PDF.

Súčasťou dodávky termokamery FLIR je okrem štandardného príslušenstva rad bonusov:

  • Odborné školenie v Centre termografie s certifikátom
  • Softvér Workswell ThermoElectric (pre prediktívnu údržbu) prípadne ThermoFactor (pre hodnotenie stavieb)
  • Predĺžená záruka na detektor kamery na 10 rokov
  • Servis a podpora spoločnosti W-Technika ako oficiálneho zastúpenia FLIR


Ako oficiálne zastúpenie FLIR pre ČR a SR k termokamere dodávame predĺženú záruku na detektor na 10 rokov, plnú záručnú i pozáručnú podporu vrátane poradenstva a nadstavbový softvér spoločnosti Workswell (ThermoFactor na stavby, ThermoElectric na prediktívnu údržbu, prípadne vedecký softvér CorePlayer na pokročilé úpravy termogramov).

Spoločnosť W-Technika Group s.r.o. je tiež partnerskou spoločnosťou Centra termografie, ktoré je Asociáciou technických diagnostikov (ATD ČR) schváleným školiacim pracoviskom pre oblasť “Technik diagnostik termografie”. Preto ku kamere získate poukaz na jednodňový kurz "Základy práce s termokamerou" práve v Centre termografie, kde sa dozviete hlavne o najčastejších chybách merania, o tom ako sa im vyvarovať, ako správne napísať protokol o meraní, ako využiť všetky vlastnosti termokamier.

Školitelia Centra termografie zaisťujú spoločnosti W-Technika tiež technickú a odbornú podporu v priebehu procesu voľby a nákupu termokamier FLIR, poskytujú zákazníkom poradenstvo v počiatočných fázach merania, robia testovacie merania a tiež sú schopní zostaviť metodiku termodiagnostického merania v podniku na mieru.

Sme oficiálny dodávateľ FLIR pre ČR a SR.

Súčasťou dodávky termokamery FLIR je okrem štandardného príslušenstva rad bonusov:

  • Odborné školenia v Centre termografie s certifikátom
  • Predĺžená záruka na detektor kamery na 10 rokov
  • Servis a podpora spoločnosti W-Technika ako oficiálneho zastúpenia FLIR

Sme oficiálnym zastúpením najväčšieho svetového výrobcu termokamier a termovíznych systémov, t.j. švédsko-americkej spoločnosti FLIR Systems pre ČR a SR. V rámci mnohoročnej spolupráce a zákazníckeho servisu sme od roku 2015 držiteľmi certifikátu FLIR Platinum partner..

Spoločnosť W-Technika Group s.r.o. je tiež partnerskou spoločnosťou Centra termografie, ktoré je Asociáciou technických diagnostikov (ATD ČR) schváleným školiacim pracoviskom pre oblasť “Technik diagnostik termografie”. Preto ku všetkým termokamerám ponúkame zaškolenie v rámci kurzu „Základy práce s termokamerou" práve v Centre termografie. Zákaznícky servis i zaškolenie u nás vykonávajú držitelia certifikátu „Technik diagnostik termografie”.

Spoločnosť W-Technika zaisťuje tiež technickú a odbornú podporu v priebehu procesu voľby a nákupu termokamier FLIR. Jej odborníci poskytujú zákazníkom poradenstvo v počiatočných fázach merania, vykonávajú testovacie merania a tiež sú schopní zostaviť metodiku termodiagnostického merania v podniku na mieru. V prípade záujmu o akúkoľvek z týchto služieb nás neváhajte kontaktovať.

Pozn.: Produktové snímky uvedené v galérii majú iba ilustračný charakter. V niektorých prípadoch ukazujú aj príslušenstvo, ktoré nie je zahrnuté v štandardnom balení, ale je možné ho ku kamere dokúpiť.

Špecifikácia
Váha 0.59 kg
Dĺžka 244 m
Šírka 95 m
Výška 140 m
Rozlíšenie senzora 120 x 90 px
Teplotný rozsah -20°C až +250°C
Teplotná citlivosť < 100 mK
Zorné pole 45° x 34
Fotoaparát Áno
Wi-Fi Ano
Izotermy Tato funkce umožňuje nastavit na přístroji tzv. kritickou minimální teplotu (např. 30.8°C). Termokamera tak zobrazí pouze spoty kde teplota vyšší než nastavená hodnota. Stejně tak lze nastavit i kritickou maximální teplotu, kdy pak termokamera zobrazuje pouze spoty, kde je teplota nižší než nastavená teplota. Rychlá detekce kritických hodnot POD nebo NAD definovanou úrovní. Áno
MSX Funkce MSX pracuje na principu prolnutí termogramu a reálné fotografie tak, že ve fotografii jsou detekovány hrany a obrysy a ty jsou vloženy do termogramu. To vše při zachování teplotních (radiometrických) dat. Áno
Obraz v obraze Tato funkce zobrazí termogram na středu reálného snímku. Zjednodušuje tak orietaci při diagnostice. Umožňuje přehlednější orientaci a lokalizaci na snímku, funkce také uživateli umožní jednoduše se ve snímku zorientovat díky zobrazení jak termogramu tak snímku z digitální kamery Áno
Blending Pomocí této funkce nastavíte prolnutí viditelného a infračerveného snímku. Viditelný snímek se tak prokresluje skrz infračervený se všemi svými detaily. To usnadňuje detekci místa poruchy a orientaci na snímku Nie
Vnútorná pamäť Áno, minimálne 500 snímok
Software Áno, FLIR Tools
Pádová odolnosť 2 m
Rozmery 244 x 95 x 140 mm
Súbory


Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?