Domov /
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Termokamera FLIR E50bx pre stavebníctvo


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0033 Premium partner FLIR Výroba byla ukončená
VÝROBA ZASTAVENÁ: Termokamera FLIR E50bx je určená pre stavebníctvo a ponúka vysokú teplotnú citlivosť 0,045 °C a pokročilé meracie funkcie upravené pre oblasť stavebníctva.
Kategória: Čierne telesá
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Termokamera FLIR E50bx pre stavebníctvo

Termokamera FLIR E50bx bola vytvorená pre inšpekcie spojené so stavebníctvom. Najvyšší model radu Ebx prichádza s množstvom extra funkcií, ktoré ešte viac uľahčujú diagnostiku problémov.

Zabudovaná digitálna kamera (3,1 Mpx) umožňuje zároveň robiť termogramy i fotografie vo farebnom spektre (digitálna fotografia), čo veľmi uľahčuje lokalizovanie problému. Infrakamera je vybavená aj LED osvetlením a laserovým ukazovadlom. Tie pomáhajú osvetliť a označiť na fotografiách problémové miesta. Ďalšou extra výbavou je manuálne ostrenie, to vám dáva plnú kontrolu nad kvalitou a ostrosťou fotografií.

Model FLIR E50bx má zabudovaný dotykový displej s najvyšším rozlíšením, aké rad Ebx ponúka, konkrétne 240 x 180 px. Iba kliknutím prsta môžeme voliť jednotlivé funkcie a nastavenia, ako je napr. podoba farebných paliet, meranie teploty zvoleného bodu, ktorý umožňuje analyzovať každý jednotlivý bod na obrazovke, zameranie na určitú oblasť, čo pomáha porovnať viac bodov naraz alebo tzv. picture in picture (obrázok v obrázku), čo ešte viac uľahčuje lokalizovanie problému.

Okrem manipulácie dotykom sa dá IR kamera ovládať aj pomocou tlačidiel, takže pri práci môžete využiť i pracovné rukavice.

Termokamera dosahuje teplotnú citlivosť neuveriteľných 0,45 °C a rozsah meraných teplôt –20 °C až +120 °C. Navyše je vybavená krytím IP 54, čo umožňuje hladký chod infrakamery i v daždi a prašnom prostredí. Ideálnu kameru nielen do interiéru z nej činí i schopnosť pracovať v teplotách až –15 °C, konkurenčné kamery, ktoré touto schopnosťou nedisponujú, môžu mať v zimných mesiacoch problém s plnou funkčnosťou.

Termovízna kamera dokáže lokalizovať a stanoviť rozsah tepelných mostov, kontrolovať vzduchotesnosť plášťa budov a vďaka alarmu vlhkosti aj stanovovať potenciálne ohrozenia. K jednotlivým súborom potom možno nahrať až 60 sekundový zvukový komentár.

FLIR E50bx možno prepojiť s mobilným zariadením alebo notebookom, čo umožňuje fotografie v reálnom čase prezerať na väčšom displeji, alebo inšpekcie ukladať ako PDF a prechádzať neskôr. Okrem pripojenia káblom možno využiť aj prenos súborov cez Bluetooth či Wi-Fi a vďaka mobilným aplikáciám FLIR TOOLS alebo FLIR TOOLS plus potom bezdrôtovo streamovať videá, editovať snímky alebo dokonca tvoriť jednoduché reporty a následne ich odosielať cez e-mail.

Sme oficiálny dodávateľ FLIR pre ČR a SR.

Súčasťou dodávky termokamery FLIR je okrem štandardného príslušenstva rad bonusov:

  • Odborné školenia v Centre termografie s certifikátom
  • Predĺžená záruka na detektor kamery na 10 rokov
  • Servis a podpora spoločnosti W-Technika ako oficiálneho zastúpenia FLIR

Sme oficiálnym zastúpením najväčšieho svetového výrobcu termokamier a termovíznych systémov, t.j. švédsko-americkej spoločnosti FLIR Systems pre ČR a SR. V rámci mnohoročnej spolupráce a zákazníckeho servisu sme od roku 2015 držiteľmi certifikátu FLIR Platinum partner..

Spoločnosť W-Technika Group s.r.o. je tiež partnerskou spoločnosťou Centra termografie, ktoré je Asociáciou technických diagnostikov (ATD ČR) schváleným školiacim pracoviskom pre oblasť “Technik diagnostik termografie”. Preto ku všetkým termokamerám ponúkame zaškolenie v rámci kurzu „Základy práce s termokamerou" práve v Centre termografie. Zákaznícky servis i zaškolenie u nás vykonávajú držitelia certifikátu „Technik diagnostik termografie”.

Spoločnosť W-Technika zaisťuje tiež technickú a odbornú podporu v priebehu procesu voľby a nákupu termokamier FLIR. Jej odborníci poskytujú zákazníkom poradenstvo v počiatočných fázach merania, vykonávajú testovacie merania a tiež sú schopní zostaviť metodiku termodiagnostického merania v podniku na mieru. V prípade záujmu o akúkoľvek z týchto služieb nás neváhajte kontaktovať.

Pozn.: Produktové snímky uvedené v galérii majú iba ilustračný charakter. V niektorých prípadoch ukazujú aj príslušenstvo, ktoré nie je zahrnuté v štandardnom balení, ale je možné ho ku kamere dokúpiť.

Súbory


Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?