Domov / Termokamery / Screening horúčkovitých stavov
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Termokamera FLIR E54-EST na screening horúčkovitých stavov


Žiadne hodnotenie. Kód: ab1190 Produktové číslo: 4743254004733 Premium partner FLIR
Ručná termálna kamera FLIR E54-EST je bezkontaktný screeningový prístroj, ktorý slúži na rýchlu identifikáciu osôb so zvýšenou teplotou pokožky. Jej nasadenie tak pomáha v boji proti šíreniu infekčných ochorení ako COVID19 (koronavírus), MERS, SARS a pod.
Výrobca: Teledyne FLIRTeledyne FLIR
Dostupnosť: NA DOTAZ
5.162 € bez DPH
6.246 € s DPH
 
Termokamera FLIR E54-EST na screening horúčkovitých stavov

Screening horúčkovitých stavov (koronavírus, covid-19)

Ručná termálna kamera FLIR E54-EST je bezkontaktný screeningový prístroj, ktorý slúži na rýchlu identifikáciu osôb so zvýšenou teplotou pokožky. S rozlíšením 320 × 240 pixelov, presnosťou merania  ±0,3 °C, ľahkým nastavením a výrazným dotykovým displejom poskytuje E54-EST presné a ľahko interpretovateľné výsledky. Režim FLIR Screen-EST zaisťuje automatické snímanie, výrazné vyznačenie pozície osoby, výpočet priemernej teploty a zobrazenie pozitívnych či negatívnych výsledkov, čo uľahčuje prácu dozoru. Kamera je kompatibilná s FLIR Screen-EST Desktop softvérom, je možné ju upevniť na statív a možno ju napájať z externého zdroja. Vďaka tomu je možné kameru používať nepretržite v režime 24/7.

Hlavným využitím termokamery je, samozrejme, nasadenie v boji proti šíreniu nebezpečných infekčných ochorení ako je COVID19 (spôsobované koronavírusom SARS-COV-2), MERS, SARS a pod.

Ide o ručnú termokameru, ktorú možno čiastočne prevádzkovať v rámci stacionárneho režimu. Pre trvalú stacionárnu prevádzku sú určené iné termokamery, dosahujúce vyššiu presnosť merania, ako napr. rad FLIR A400/700-EST.

ĽAHKÉ NASTAVENIE A JEDNODUCHÁ PREVÁDZKA

Urobte teplotný screening osôb rýchlo, bez zbytočne dlhého nastavovania systému. Jednoducho pripojte kameru cez HDMI k monitoru, zvoľte externé napájanie (alebo pracujte viac než 2,5 hod. na batériu) a merajte

RÝCHLY A PRESNÝ SCREENING

Kamera E54-EST poskytuje vysokú presnosť merania spolu s automatickou kompenzáciou vplyvu okolitého prostredia. Prácu dozoru uľahčuje grafická identifikácia výsledku merania (PASS/FAIL farebné indikátory) a zvukové alarmy.

BEZPEČNOSŤ A OCHRANA SÚKROMIA

Režim FLIR Screen-EST do kamery neukladá žiadne snímky ani osobné dáta. Používatelia teda nemusia riešiť problém s GDPR, vstupujúce osoby sa nemusia obávať ohrozenia svojho súkromia (ani v prípade, že im bude nameraná zvýšená teplota).

Sme oficiálny dodávateľ FLIR pre ČR a SR.

Súčasťou dodávky termokamery FLIR je okrem štandardného príslušenstva rad bonusov::

  • Odborné školenia v Centre termografie s certifikátom
  • Softvér Workswell ThermoElectric (pre prediktívnu údržbu) prípadne ThermoFactor (pre hodnotenie stavieb)
  • Predĺžená záruka na detektor kamery na 10 rokov
  • Servis a podpora spoločnosti W-Technika ako oficiálneho zastúpenia FLIR

Sme oficiálnym zastúpením najväčšieho svetového výrobcu termokamier a termovíznych systémov, t.j. švédsko-americkej spoločnosti FLIR Systems pre ČR a SR. V rámci mnohoročnej spolupráce a zákazníckeho servisu sme od roku 2015 držiteľmi certifikátu FLIR Platinum partner..

Spoločnosť W-Technika Group s.r.o. je tiež partnerskou spoločnosťou Centra termografie, ktoré je Asociáciou technických diagnostikov (ATD ČR) schváleným školiacim pracoviskom pre oblasť “Technik diagnostik termografie”. Preto ku všetkým termokamerám ponúkame zaškolenie v rámci kurzu „Základy práce s termokamerou" práve v Centre termografie. Zákaznícky servis i zaškolenie u nás vykonávajú držitelia certifikátu „Technik diagnostik termografie”.

Spoločnosť W-Technika zaisťuje tiež technickú a odbornú podporu v priebehu procesu voľby a nákupu termokamier FLIR. Jej odborníci poskytujú zákazníkom poradenstvo v počiatočných fázach merania, vykonávajú testovacie merania a tiež sú schopní zostaviť metodiku termodiagnostického merania v podniku na mieru. V prípade záujmu o akúkoľvek z týchto služieb nás neváhajte kontaktovať.

Pozn.: Produktové snímky uvedené v galérii majú iba ilustračný charakter. V niektorých prípadoch ukazujú aj príslušenstvo, ktoré nie je zahrnuté v štandardnom balení, ale je možné ho ku kamere dokúpiť.

Špecifikácia
Upevnenie na statív Áno
Teplotný rozsah 15°C až 45°C
Zorné pole 24° × 18°
Ostrenie Mauálné
Fotoaparát Ano, 5MPx
Dotykový displej Ano
Izotermy Tato funkce umožňuje nastavit na přístroji tzv. kritickou minimální teplotu (např. 30.8°C). Termokamera tak zobrazí pouze spoty kde teplota vyšší než nastavená hodnota. Stejně tak lze nastavit i kritickou maximální teplotu, kdy pak termokamera zobrazuje pouze spoty, kde je teplota nižší než nastavená teplota. Rychlá detekce kritických hodnot POD nebo NAD definovanou úrovní. NAD
MSX Funkce MSX pracuje na principu prolnutí termogramu a reálné fotografie tak, že ve fotografii jsou detekovány hrany a obrysy a ty jsou vloženy do termogramu. To vše při zachování teplotních (radiometrických) dat. Ano
Meracie funkcie Screen EST
Laser zameriavač Ano
Rozmery 278,4 x 116,1 x 113,1 mm
Súbory Štítky
Stojí za pozornosť
Termokamera FLIR E86-EST na screening horúčkovitých stavov Termokamera FLIR E86-EST na screening horúčk… Kód: ab1191 Premium partner FLIR Odporúčame
NA DOTAZ
Ručná termálna kamera FLIR E86-EST je bezkontaktný screeningový prístroj, ktorý slúži na rýchlu identifikáciu osôb so zvýšenou teplotou pokožky. Jej nasadenie tak pomáha v boji proti š…
7.844 € bez DPH
Detail
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?