Domov / Termokamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Termokamera FLIR E8xt pro průmysl a stavebnictví


141 hodnotenie Kód: ab0151 Produktové číslo: 4743254003996 + Školenia zadarmo Premium partner FLIR Garancia najnižšej ceny
Termokamera Flir E8xt je nejvyšší model řady Ex a je určena pro všeobecné použití, zejména ve stavebnictví a průmyslu. Disponuje rozlišením 320 x 240 px, teplotní citlivostí < 0,06 °C a dále širokým množstvím měřicích funkcí.
Výrobca: Teledyne FLIRTeledyne FLIR
Dostupnosť: NA DOTAZ
Zlacnené z 4.223 € s DPH (Naša normálna cena.)
teraz len
2.956 € bez DPH
3.577 € s DPH
 
Termokamera FLIR E8xt pro průmysl a stavebnictví

Termokamera pre stavebné i priemyselné aplikácie

FLIR E8xt s technológiou MSX je najvyšší model nového radu Ext. Kamera je vhodná na kontrolu stavieb, na použitie pri prediktívnej údržbe a to aj na väčšie vzdialenosti (rozvodne, transformátorové stanice). S termokamerou je možné vykonávať inšpekcie technického stavu budov, kontrolovať klimatizáciu, nastaviť metodiku a vykonávať preventívnu údržbu strojov a elektrických rozvádzačov, nachádzať umiestnenie potrubia v stenách či podlahách, lokalizovať úniky tepla z miestností atď.

Intiutívne ovládanie

Rovnako ako nižšie modely radu Ex, je infrakamera E8 ľahko ovládateľná, menu kamery tvoria primárne jednoduché ikony. Kamera má zabudovaný objektív s fixným fokusom a širokým zorným poľom 45 ° x 34 °. Súčasťou infrakamery je aj display s veľkosťou 3“. Vďaka nemu je možné zobrazovať snímané prostredné v reálnom čase, alebo prechádzať galériu už zhotovených snímok.

Jednoduché užívateľské rozhranie predstavuje niekoľko tlačidiel s presne danou funkciou, ktoré znamenajú rýchly prístup k nastaveniu parametrov ako je emisivita, voľba farebných paliet alebo zobrazovacích módov. Okrem digitálnej fotografie a termogramu (tj termovízna snímka) môže zaznamenávať aj fotografie s kombináciou oboch spektier. Priamo do termogramu sú tak pridané krivky a detaily z viditeľného spektra, objekty sú potom zreteľnejšie, možno rozpoznať aj objekty s rovnakou teplotou, pričom kontrast a kvalita termogramu nie je ovplyvnená (ako tomu býva pri bežnom termálnom prelínaní). Táto inovatívna technológia, tzv. MSX režim (Multi Spectral Dynamic Imaging) je značkou FLIR priamo patentovaná.

Výborné rozlíšenie

Termovízna kamera je oproti nižším modelom vybavená detektorom s rozlíšením celých 320 x 240 pixelov. To, v spojení s možnosťou merania teploty konkrétneho bodu, umožňuje ešte presnejšie meranie a lokalizovanie problému, obzvlášť pokiaľ ide o malé súčiastky, alebo pokiaľ je potrebné vykonávať snímanie z bezpečnej vzdialenosti.

Veľa prídavných funkcií

Pre vizualizáciu teplôt je možné použiť tri rôzne farebné schémy – čiernobiele, kovové a dúhové, prípadne je možné použiť izotermické režimy, kedy sú vysoko kontrastnou farbou zvýraznené objekty s teplotou vyššou alebo nižšou ako stanovená hranica. Vďaka tomu ľahko a rýchlo detekujete problematické časti budov či zariadení.

Všetky dáta sú priebežne ukladané do pamäte a neskôr ich je možné previesť z IR kamery do PC pomocou USB. Na analýzu výsledkov meraní je bezplatne možné využiť softvér FLIR Tools.

Sme oficiálny dodávateľ FLIR pre ČR a SR.

Súčasťou dodávky termokamery FLIR je okrem štandardného príslušenstva rad bonusov::

  • Odborné školenia v Centre termografie s certifikátom
  • Softvér Workswell ThermoElectric (pre prediktívnu údržbu) prípadne ThermoFactor (pre hodnotenie stavieb)
  • Predĺžená záruka na detektor kamery na 10 rokov
  • Servis a podpora spoločnosti W-Technika ako oficiálneho zastúpenia FLIR

Sme oficiálnym zastúpením najväčšieho svetového výrobcu termokamier a termovíznych systémov, t.j. švédsko-americkej spoločnosti FLIR Systems pre ČR a SR. V rámci mnohoročnej spolupráce a zákazníckeho servisu sme od roku 2015 držiteľmi certifikátu FLIR Platinum partner..

Spoločnosť W-Technika Group s.r.o. je tiež partnerskou spoločnosťou Centra termografie, ktoré je Asociáciou technických diagnostikov (ATD ČR) schváleným školiacim pracoviskom pre oblasť “Technik diagnostik termografie”. Preto ku všetkým termokamerám ponúkame zaškolenie v rámci kurzu „Základy práce s termokamerou" práve v Centre termografie. Zákaznícky servis i zaškolenie u nás vykonávajú držitelia certifikátu „Technik diagnostik termografie”.

Spoločnosť W-Technika zaisťuje tiež technickú a odbornú podporu v priebehu procesu voľby a nákupu termokamier FLIR. Jej odborníci poskytujú zákazníkom poradenstvo v počiatočných fázach merania, vykonávajú testovacie merania a tiež sú schopní zostaviť metodiku termodiagnostického merania v podniku na mieru. V prípade záujmu o akúkoľvek z týchto služieb nás neváhajte kontaktovať.

Pozn.: Produktové snímky uvedené v galérii majú iba ilustračný charakter. V niektorých prípadoch ukazujú aj príslušenstvo, ktoré nie je zahrnuté v štandardnom balení, ale je možné ho ku kamere dokúpiť.

Špecifikácia
Rozlíšenie senzora 320 x 240 px
Teplotný rozsah -20°C až +550°C
Teplotná citlivosť < 50 mK
Zorné pole 45° x 34°
Fotoaparát Ano
Wi-Fi Ano
Izotermy Tato funkce umožňuje nastavit na přístroji tzv. kritickou minimální teplotu (např. 30.8°C). Termokamera tak zobrazí pouze spoty kde teplota vyšší než nastavená hodnota. Stejně tak lze nastavit i kritickou maximální teplotu, kdy pak termokamera zobrazuje pouze spoty, kde je teplota nižší než nastavená teplota. Rychlá detekce kritických hodnot POD nebo NAD definovanou úrovní. Ano
MSX Funkce MSX pracuje na principu prolnutí termogramu a reálné fotografie tak, že ve fotografii jsou detekovány hrany a obrysy a ty jsou vloženy do termogramu. To vše při zachování teplotních (radiometrických) dat. Ano
Obrazové módy Termogram, MSX, Teplotní prolnutí, Reálný snímek, Galerie
Meracie funkcie 1 bod / Max, Min
Obraz v obraze Tato funkce zobrazí termogram na středu reálného snímku. Zjednodušuje tak orietaci při diagnostice. Umožňuje přehlednější orientaci a lokalizaci na snímku, funkce také uživateli umožní jednoduše se ve snímku zorientovat díky zobrazení jak termogramu tak snímku z digitální kamery Ano
Blending Pomocí této funkce nastavíte prolnutí viditelného a infračerveného snímku. Viditelný snímek se tak prokresluje skrz infračervený se všemi svými detaily. To usnadňuje detekci místa poruchy a orientaci na snímku Ano
Vnútorná pamäť Ano, minimálně 500 snímků
Doba provozu 4 hod hod
Pádová odolnosť 2 m
Hmotnosť zariadenia 575 g
Rozmery 244 x 95 x 140 mm mm
Súbory

Datový list (Čj)

Ex serie

FLIR E8xt

Srovnanie termokamer

Doplnky a súvisiace
Nabíjací dok pre FLIR Ex termokamery Nabíjací dok pre FLIR Ex termokamery Kód: ab04571
NA DOTAZ
Externý nabíjací dok ku termokamerám FLIR radu Exx-2017.
205 € bez DPH
Detail
Náhradná batéria pre FLIR Ex termokamery Náhradná batéria pre FLIR Ex termokamery Kód: ab0451
NA DOTAZ
Náhradná batéria k termokamerám FLIR radu Ex a Ex-xt
103 € bez DPH
Detail
Textilné puzdro pre FLIR Ex a Exx termokamery Textilné puzdro pre FLIR Ex a Exx termokamery Kód: ab0454
NA DOTAZ
Textilné puzdro k termokamerám FLIR radu Exx-2017.
110 € bez DPH
Detail
Stojí za pozornosť
Termokamera FLIR E5xt pre priemysel a stavebníctvo Termokamera FLIR E5xt pre priemysel a stavebníctvo Kód: ab0450 + Školenia zadarmo Premium partner FLIR Garancia najnižšej ceny
NA DOTAZ
Termokamera Flir E5xt je určená pre jednoduchšie všeobecné použitie, najpoužívanejšia je však v stavebníctve a priemysle. Disponuje rozlíšením 160 x 120 px a teplotnou citlivosťou < 0,10 °C.
Zlacnené z 1.833 € s DPH (Naša normálna cena.)
teraz len
1.140 € bez DPH
Detail
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?