Domov /
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Termokamera FLIR E95 pre priemysel a stavebníctvo


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0002 Produktové číslo: 845188013929 Premium partner FLIR Výroba byla ukončená
VÝROBA ZASTAVENÁ: Termokamera FLIR E95 je najvyšší model radu Exx. Vyniká vysokým rozlíšením 464 x 348 px a teplotnou citlivosťou < 0,03 °C, potrebnými na diagnostiku elektrických porúch a zistení skrytých chýb, ktoré ohrozujú hladký chod strojov.
Kategória: Čierne telesá
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Termokamera FLIR E95 pre priemysel a stavebníctvo

Vysoké rozlíšenie a výkony

Termokamera s rozlíšením nadštandardných 464 x 348 px nám ponúka viac ako 161 000 bodov, pri ktorých možno jednotlivo určiť teplotu, široký rozsah merania (až 1500 °C) a veľmi presný výsledok, vďaka citlivosti 30 mK. Okrem termogramu a digitálnej fotografie ponúka infrakamera možnosť MSX snímky, tá priamo vkladá krivky farebného spektra do termogramu a uľahčuje tak používateľovu orientáciu v priestore. 4“ dotykový displej s autorotáciou umožňuje pohľad v reálnom čase, alebo následne prezeranie nafotených fotografií v galérii.

Výmenné objektívy

Aby sa IR kamera ešte viac prispôsobila zamýšľanej misii, poskytuje spoločnosť FLIR možnosť voľby hneď z troch možných výmenných objektívov (18 mm, 10 mm a 29 mm), o tie sa je možné deliť i medzi jednotlivými modelmi radu Exx. Vedľa manuálneho ostrenia možno využiť aj presný laserový zameriavač.

Inteligentné obrazové funkcie

Rýchlejšiemu a efektívnejšiemu riešeniu problémov ďalej pomáhajú funkcie ako alarm izolácie a alarm vlhkosti, alebo zabudovaný mikrofón pre hlasové anotácie. Prístroj je kompatibilný so softvérom FLIR TOOLS, ktorý umožňuje profesionálnu analýzu snímok a tvorbu protokolov, ktoré možno jednoducho exportovať do súborov PDF. Kamera má vysoký stupeň krytia a je tak schopná zvládnuť prevádzku aj v náročnejších podmienkach.

Súbory


Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?