Domov / Termokamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Termokamera FLIR ETS320 pre diagnostiku DPS


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0032 Produktové číslo: 4743254002913 Premium partner FLIR
Termokamera FLIR ETS320 nachádza uplatnenie predovšetkým pri kontrole teploty na doskách plošných spojov a elektrických zariadeniach v laboratóriu. Kamera ponúka rozlíšenie 320 x 240 px a teplotnú citlivosť 0,06 °C.
Výrobca: Teledyne FLIRTeledyne FLIR
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Termokamera FLIR ETS320 pre diagnostiku DPS

Pomocník do laboratórií

Termokamera FLIR ETS 320 je navrhnutá predovšetkým ako účinný pomocník pre laboratórne testovanie elektroniky. S touto kamerou možno ľahko manipulovať a tiež pripojiť ju k PC s využitím USB kábla pre ešte lepšiu analýzu a vyhodnotenie termogramov.

Ideálny diagnostický nástroj

ETS 320 je dodávaná s ľahko zmontovateľným stolným stojanom pre voľné meranie dosiek plošných spojov a ďalších malých elektronických súčiastok. Vysoká teplotná citlivosť je pre prístroj tohto druhu nevyhnutná a FLIR ETS 320 dosahuje veľmi dobré hodnoty ± 3 %, vďaka čomu môžu produktoví dizajnéri a skúšobní technici rýchle rozpoznať chybné miesta.

Táto termokamera je napájaná nabíjacím akumulátorom, čo ešte viac uľahčuje jej použitie v laboratórnych podmienkach. Kamera ponúka rozlíšenie 320 x 240 pixelov, pričom umožňuje robiť analýzy vo viac ako 76 000 meracích bodoch.

Rýchla testovacia doba

Prístroj umožňuje veľmi rýchle zisťovanie „hotspotov“ – miest s vysokou teplotou. Vhodný je tiež na zisťovanie teplotných gradientov a teda umožňuje ľahko a rýchlo detegovať miesta aktuálnych, či potenciálnych chýb.

Prepracovaný dizajn

ETS 320 je navrhnutý na prácu v laboratórnych podmienkach, čomu zodpovedajú nielen rozmery samotnej termokamery, ale tiež dodávaný stojan na uľahčenie vašej práce.

Ideálny laboratórny pomocník

Napájanie prístroja pomocou akumulátora umožňuje ľahkú manipuláciu úplne podľa vašich potrieb.

Súbory
Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?