Domov / Termokamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Termokamera FLIR F-Series vhodná na bezpečnostné aplikácie


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0278 Premium partner FLIR
Termovízne kamery FLIR F-Series na bezpečnostné aplikácie ponúkajú rozlíšenie 160 × 120 pixelov (rad F-1xx), 320 × 240 pixelov (rad F-3xx) alebo 640 × 480 pixelov (rad F-6xx).
Výrobca: Teledyne FLIRTeledyne FLIR
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Termokamera FLIR F-Series vhodná na bezpečnostné aplikácie

Kvalitná bezpečnostná kamera

Stacionárne termokamery FLIR radu F s vysokým rozlíšením sú ideálnym riešením na bezpečnostné aplikácie. Ovládať ich možno cez IP i analógové siete, cez ktoré tiež poskytujú video.

Tieto termokamery môžu pracovať na plný výkon za akýchkoľvek svetelných podmienok – vo dne, rovnako ako v noci. Vďaka kvalitnému senzoru Vox sú rovnako odolné proti priamemu pohľadu do slnka.

Široké spektrum rozlíšenia

Rad F ponúka termokamery s rozlíšením 160 × 120 pixelov (rad F-1xx), 320 × 240 pixelov (rad F-3xx) a s vysokým rozlíšením 640 × 480 pixelov (rad F-6xx), čo je prakticky najvyššie rozlíšenie, ktoré možno očakávať pri komerčných bezpečnostných termokamerách. Kamery možno doplniť výmennými objektívmi s ohniskovom vzdialenosťou 9 až 100 mm a zorným poľom 48° až 4,6°. Výstupný obraz je k dispozícii vo formátoch H.264, MPEG-4 alebo M-JPEG (Video over Ethernet) alebo ako analógové video PAL/NTSC.

Na nasledujúcich obrázkoch je zjavné, že bezpečnostné termokamery možno, aspoň čiastočne, použiť aj pre pohľad skrz zarastenú oblasť.

Obraz z bezpečnostní termokamery skrze porost.

Väčšie detaily v termosnímkach

Termokamery FLIR radu F umožňujú zachytenie lepších detailov v IR scéne, čím je zlepšená detekcia hroziacich nebezpečenstiev a tiež umožnené spustenie alarmu aj pri detekcii hrozby na dlhšiu vzdialenosť.

Sme oficiálny dodávateľ FLIR pre ČR a SR.

Súčasťou dodávky termokamery FLIR je okrem štandardného príslušenstva rad bonusov:

  • Odborné školenia v Centre termografie s certifikátom
  • Predĺžená záruka na detektor kamery na 10 rokov
  • Servis a podpora spoločnosti W-Technika ako oficiálneho zastúpenia FLIR

Sme oficiálnym zastúpením najväčšieho svetového výrobcu termokamier a termovíznych systémov, t.j. švédsko-americkej spoločnosti FLIR Systems pre ČR a SR. V rámci mnohoročnej spolupráce a zákazníckeho servisu sme od roku 2015 držiteľmi certifikátu FLIR Platinum partner..

Spoločnosť W-Technika Group s.r.o. je tiež partnerskou spoločnosťou Centra termografie, ktoré je Asociáciou technických diagnostikov (ATD ČR) schváleným školiacim pracoviskom pre oblasť “Technik diagnostik termografie”. Preto ku všetkým termokamerám ponúkame zaškolenie v rámci kurzu „Základy práce s termokamerou" práve v Centre termografie. Zákaznícky servis i zaškolenie u nás vykonávajú držitelia certifikátu „Technik diagnostik termografie”.

Spoločnosť W-Technika zaisťuje tiež technickú a odbornú podporu v priebehu procesu voľby a nákupu termokamier FLIR. Jej odborníci poskytujú zákazníkom poradenstvo v počiatočných fázach merania, vykonávajú testovacie merania a tiež sú schopní zostaviť metodiku termodiagnostického merania v podniku na mieru. V prípade záujmu o akúkoľvek z týchto služieb nás neváhajte kontaktovať.

Pozn.: Produktové snímky uvedené v galérii majú iba ilustračný charakter. V niektorých prípadoch ukazujú aj príslušenstvo, ktoré nie je zahrnuté v štandardnom balení, ale je možné ho ku kamere dokúpiť.

Špecifikácia
Váha 4.8 kg
Dĺžka 0.46 m
Šírka 0.14 m
Výška 0.16 m
Súbory


Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?