Domov / Termokamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Termokamera FLIR FC ID na bezpečnostné aplikácie


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0276
Termokamera FLIR FC ID je určená na bezpečnostné aplikácie a disponuje vysokocitlivým senzorom s rozlíšením až 640 x 480 px a spektrálnym rozsahom od 7,5 μm do 13,5 μm.
Výrobca: Teledyne FLIRTeledyne FLIR
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Termokamera FLIR FC ID na bezpečnostné aplikácie

Bezpečnostná termokamera

Termokamera FC ID patrí medzi najpokročilejšie kamery na využitie pri bezpečnostných aplikáciách. Kamera disponuje veľmi citlivým detektorom a ponúka rad prídavných funkcií na ešte lepšiu detekciu. Umožňuje automatické vyhodnotenie neštandardnej udalosti, rozpoznávanie, a tiež záznam videa. Podporuje automatické hlásenie.

Systém automatického nahlásenia podozrivej udalosti

FLIR FC ID sa môže chváliť vysokou spoľahlivosťou a veľmi nízkou mierou hlásenia falošných poplachov. Výhodou prístroja je tiež ľahká konfigurácia a nastavenie kamery tak, aby zaznamenávala všetko dianie a hlásila prípadné podozrenia.

Výborná kvalita obrazu

Táto termokamera ponúka pri rozlíšení až 640 x 480 pixelov vysokú kvalitu obrazu zaznamenaného videa. Vďaka tomu môže byť následná analýza záznamov kamery ešte presnejšia. Vďaka vysokej citlivosti kamery možno navyše stále dobre obraz vyhodnocovať aj pri podmienkach nízkeho kontrastu. Dynamické zvýraznenie detailov (DDE) vytvára ostré hrany a zvyšuje kontrast, čím je vylepšená prehľadnosť zobrazenej scény.

Špecifikácia
Váha 1.8 kg
Dĺžka 0.259 m
Šírka 0.114 m
Výška 0.106 m
Súbory


Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?