Domov / Termokamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Termokamera FLIR FC-series S/ R vhodná na bezpečnostné aplikácie


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0283 Premium partner FLIR
Termokamery FLIR radu FC-Series S a radu FC-Series R sú určené na bezpečnostné aplikácie. Disponujú rozlíšením 320 x 240 pixelov alebo 640 x 480 pixelov pri spektrálnom rozsahu 7,5 – 13,5 µm. Teplotný rozsah siaha až k +110 °C.
Výrobca: Teledyne FLIRTeledyne FLIR
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Termokamera FLIR FC-series S/ R vhodná na bezpečnostné aplikácie

Bezpečnostné kamery so širokým spektrom využitia

Termokamery FLIR radu FC-S a FC-R sú určené predovšetkým na bezkontaktné meranie teploty s cieľom detekcie požiaru, požiarnej bezpečnosti, tepelného monitorovania rozvodní, likvidácie odpadu a ochrany cenného vybavenia. Tieto termokamery kombinujú najmodernejšie prístupy obrazovej detekcie a on-line analýzu videa pre čo najrýchlejšie a najpresnejšie vyhodnotenie snímanej scény. Flexibilné možnosti alarmu zahrňujú e-maily, upozornenia vo webovej a mobilnej aplikácii, ukladanie snímok, digitálne výstupy alebo upozornenia. Termokamery môžu byť v prevádzke v akomkoľvek počasí, pretože z princípu pracujú na základe detekcie tepelného žiarenia, ktoré je pre ne viditeľné vo dne, rovnako ako v noci alebo napríklad v hustom snežení.

Termokamery FLIR radu FC-S a FC-R majú veľký rozsah operačných teplôt, t.j. –50 °C až +70 °C. Rad termokamier FLIR FC-Series R navyše ponúka rádiometrický výstup a poskytuje tak informácie o teplote v obraze. Funkcia Digital Detail Enhancement (DDE) zvyšuje kontrast snímaného obrazu.

Obraz z bezpečnostní termokamery FLIR řady FC s analýzou a označením osob ve scéně

Ponuka rozlíšenia na mieru vašej aplikácii

Termokamery FLIR FC-S a FLIR FC-R sú k dispozícii v dvoch variantoch s rozlíšením 320 x 240 pixelov (rad FC-3xx) a 640 x 480 pixelov (rad FC-6xx). Dodávané sú s vymeniteľným objektívom, pričom sú ponúkané ohniskové vzdialenosti 9 – 100 mm so zorným uhlom 48° až 4,6°.

Integrované meranie & alarm

Rady FLIR FC-S a FLIR FC-R poskytujú integráciu teplotných dát a automatické ohlasovanie alarmov do rôznych externých monitorovacích a riadiacich systémov.

Sme oficiálny dodávateľ FLIR pre ČR a SR.

Súčasťou dodávky termokamery FLIR je okrem štandardného príslušenstva rad bonusov:

  • Odborné školenia v Centre termografie s certifikátom
  • Predĺžená záruka na detektor kamery na 10 rokov
  • Servis a podpora spoločnosti W-Technika ako oficiálneho zastúpenia FLIR

Sme oficiálnym zastúpením najväčšieho svetového výrobcu termokamier a termovíznych systémov, t.j. švédsko-americkej spoločnosti FLIR Systems pre ČR a SR. V rámci mnohoročnej spolupráce a zákazníckeho servisu sme od roku 2015 držiteľmi certifikátu FLIR Platinum partner..

Spoločnosť W-Technika Group s.r.o. je tiež partnerskou spoločnosťou Centra termografie, ktoré je Asociáciou technických diagnostikov (ATD ČR) schváleným školiacim pracoviskom pre oblasť “Technik diagnostik termografie”. Preto ku všetkým termokamerám ponúkame zaškolenie v rámci kurzu „Základy práce s termokamerou" práve v Centre termografie. Zákaznícky servis i zaškolenie u nás vykonávajú držitelia certifikátu „Technik diagnostik termografie”.

Spoločnosť W-Technika zaisťuje tiež technickú a odbornú podporu v priebehu procesu voľby a nákupu termokamier FLIR. Jej odborníci poskytujú zákazníkom poradenstvo v počiatočných fázach merania, vykonávajú testovacie merania a tiež sú schopní zostaviť metodiku termodiagnostického merania v podniku na mieru. V prípade záujmu o akúkoľvek z týchto služieb nás neváhajte kontaktovať.

Pozn.: Produktové snímky uvedené v galérii majú iba ilustračný charakter. V niektorých prípadoch ukazujú aj príslušenstvo, ktoré nie je zahrnuté v štandardnom balení, ale je možné ho ku kamere dokúpiť.

Špecifikácia
Váha 1.8 kg
Dĺžka 0.259 m
Šírka 0.114 m
Výška 0.106 m
Súbory


Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?