Domov /
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Termokamera FLIR HS-X Command 320 na nočné videnie


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0146 Premium partner FLIR Výroba byla ukončená
Termokamery série FLIR HS-X sú novinkou od spoločnosti FLIR v oblasti bezpečnostných aplikácií. Tieto termokamery nachádzajú najväčšie uplatnenie v oblasti pozorovania osôb, ostrahy objektov, sledovania zveri a pod.
Kategória: Čierne telesá
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Termokamera FLIR HS-X Command 320 na nočné videnie

Patrí medzi cenovo dostupné termokamery na trhu s rozlíšením detektora 320 x 240 pixelov pre model HS-X Command 320, ktorý ďalej umožňuje 2x digitálny zoom a disponuje vymeniteľnými batériami. Termokamery série FLIR HS-X sú obľúbeným vybavením bezpečnostných a záchranných služieb, policajtov, hasičov, obchôdzkárov alebo napríklad strážcov objektov.

Ku kamerám tohto radu ďalej ponúkame samostatne dokúpiteľné vymeniteľné objektívy, ktoré umožňujú prispôsobenie termokamery presne podľa vašich potrieb.

Ich používanie je vhodné nielen v noci, ale tiež vo dne, v hmle a v miestach hustého porastu (les, vysoká tráva, pole a pod.). Ovládanie je maximálne zjednodušené na štyri základné tlačidlá, ktorá sú umiestnené na hornej časti prístroja tak, aby bola termokamera pohodlne ovládateľná pri priložení k oku. Termokamery radu HS-X dokážu detegovať objekt s veľkosťou človeka na vzdialenosť až 2,4 kilometra v závislosti na zvolenom objektíve

Súbory


Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?