Domov /
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Termokamera FLIR HS-X Command 640 na nočné videnie


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0144 Premium partner FLIR Výroba byla ukončená
Termokamery série FLIR HS-X sú novinkou od spoločnosti FLIR v oblasti bezpečnostných aplikácií. Tieto termokamery nachádzajú najväčšie uplatnenie v oblasti pozorovania osôb, stráženia objektov, sledovania zveri a pod.
Kategória: Čierne telesá
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Termokamera FLIR HS-X Command 640 na nočné videnie

Patrí medzi cenovo dostupné termokamery na trhu s rozlíšením detektora 640 x 480 pixelov pri modeli HS-XR Command 640, ktorý ďalej umožňuje 2x digitálny zoom a disponuje vymeniteľnými batériami. Termokamery série FLIR HS-X sú obľúbeným vybavením bezpečnostných a záchranných služieb, policajtov, hasičov, obchôdzkárov alebo napríklad strážcov objektov.

Ku kamerám tohto radu ďalej ponúkame možnosť samostatne dokúpiť vymeniteľné objektívy, ktoré umožňujú prispôsobenie termokamery presne podľa vašich potrieb.

Ich používanie je vhodné nielen v noci, ale tiež vo dne, v hmle a v miestach hustého porastu (les, vysoká tráva, pole a pod.). Ovládanie je maximálne zjednodušené na štyri základné tlačidlá, ktorá sú umiestnené na hornej časti prístroja tak, aby bola termokamera pohodlne ovládateľná pri priložení k oku. Termokamery radu HS-X dokážu detegovať objekt veľkosti človeka na vzdialenosť až 2,4 kilometra v závislosti na zvolenom objektíve.

Sme oficiálny dodávateľ FLIR pre ČR a SR.

Súčasťou dodávky termokamery FLIR je okrem štandardného príslušenstva rad bonusov:

  • Odborné školenia v Centre termografie s certifikátom
  • Predĺžená záruka na detektor kamery na 10 rokov
  • Servis a podpora spoločnosti W-Technika ako oficiálneho zastúpenia FLIR

Sme oficiálnym zastúpením najväčšieho svetového výrobcu termokamier a termovíznych systémov, t.j. švédsko-americkej spoločnosti FLIR Systems pre ČR a SR. V rámci mnohoročnej spolupráce a zákazníckeho servisu sme od roku 2015 držiteľmi certifikátu FLIR Platinum partner..

Spoločnosť W-Technika Group s.r.o. je tiež partnerskou spoločnosťou Centra termografie, ktoré je Asociáciou technických diagnostikov (ATD ČR) schváleným školiacim pracoviskom pre oblasť “Technik diagnostik termografie”. Preto ku všetkým termokamerám ponúkame zaškolenie v rámci kurzu „Základy práce s termokamerou" práve v Centre termografie. Zákaznícky servis i zaškolenie u nás vykonávajú držitelia certifikátu „Technik diagnostik termografie”.

Spoločnosť W-Technika zaisťuje tiež technickú a odbornú podporu v priebehu procesu voľby a nákupu termokamier FLIR. Jej odborníci poskytujú zákazníkom poradenstvo v počiatočných fázach merania, vykonávajú testovacie merania a tiež sú schopní zostaviť metodiku termodiagnostického merania v podniku na mieru. V prípade záujmu o akúkoľvek z týchto služieb nás neváhajte kontaktovať.

Pozn.: Produktové snímky uvedené v galérii majú iba ilustračný charakter. V niektorých prípadoch ukazujú aj príslušenstvo, ktoré nie je zahrnuté v štandardnom balení, ale je možné ho ku kamere dokúpiť.

Súbory


Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?