Domov / Termokamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Termokamera FLIR PathFindIR II pre automobily


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0084
Termokamera FLIR PathFindIR II patrí medzi najkompaktnejšie termokamery a ponúka rozlíšenie 320 x 240 pixelov, teplotnú citlivosť <0,1 °C a detekčnú vzdialenosť osôb presahujúcu 400 m.
Výrobca: Teledyne FLIRTeledyne FLIR
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Termokamera FLIR PathFindIR II pre automobily

FLIR PathFindIR II je výkonná termokamera, ktorý vám pomáha veľmi jasne vidieť akékoľvek dopravné riziká i v úplnej tme alebo za zhoršených prírodných podmienok. Je vhodná na použitie v automobiloch, kamiónoch, traktoroch alebo autobusoch. Upozorní na v okolí sa vyskytujúce vozidlá, ľudí a zvieratá. Klasické svetlomety obvykle osvetľujú približne 130 m priamo pred vozidlom, ale PathFindIR II deteguje objekty na základe teploty bez akejkoľvek potreby svetla, čo umožňuje "dohliadnuť" až štyrikrát ďalej. Táto termokamera tiež perfektne funguje v zaprášenom alebo zadymenom prostredí, kde je viditeľnosť iba okom veľmi slabá, ale s využitím PathFindIR II budete mať omnoho lepší prehľad o situácii okolo vášho vozidla.

Automatická detekcia postáv a zveri.

 

 

 

 

 

 

 

 

Špecifikácia
Napájacie napätie 12V DC
Rozlíšenie senzora 320 x 240px
Teplotná citlivosť < 100 mK
Ostrenie Fixní fokus
Hmotnosť zariadenia 300 g
Rozmery 60 × 86 × 82 mm
Súbory Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?