Domov / Termokamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Termokamera FLIR PT-series vhodná pre bezpečnostné aplikácie


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0273 Premium partner FLIR
Termokamery radu PT-Series sú vhodné pre bezpečnostné aplikácie. Ponúkajú niekoľko možností rozlíšenia, až 640 x 480 px.
Výrobca: Teledyne FLIRTeledyne FLIR
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Termokamera FLIR PT-series vhodná pre bezpečnostné aplikácie

Rýchla detekcia

Termokamery modelového radu PT-Series sú vyvinuté špeciálne pre bezpečnostné aplikácie (vyhľadávanie osôb, vozidiel, kontrola...). Veľkou výhodou tohto radu je možnosť plynulého otáčania zorného poľa o 360° (nakláňanie +90 ° až –90 °) vďaka špeciálnemu konštrukčnému riešeniu.

Termokamery tohto radu sú ponúkané v troch rôznych variantoch líšiacich sa predovšetkým rozlíšením. (160 x 120 pixelov; 320 x 240 pixelov a 640 x 480 pixelov). Všetky modely tohto radu sú vybavené okrem termovíznej optiky tiež farebnou CCD kamerou s 36x optickým zoomom. Vďaka tomu je možná detekcia na vzdialenosť až 2,4 km.

Možnosť integrácie

Termokamery môžu byť integrované do akejkoľvek existujúcej siete protokolu TCP/IP a dajú sa ľahko ovládať cez počítač. Zároveň môžete pomocou siete šíriť signál kamier ľubovoľne ďaleko a tým opäť zvyšovať bezpečnosť Vašich priestorov.

Ďalej tento rad ponúka odolné krytie IP 66, ktoré termokamery chráni proti vniknutiu prachu i vody.

Sme oficiálny dodávateľ FLIR pre ČR a SR.

Súčasťou dodávky termokamery FLIR je okrem štandardného príslušenstva rad bonusov:

  • Odborné školenia v Centre termografie s certifikátom
  • Predĺžená záruka na detektor kamery na 10 rokov
  • Servis a podpora spoločnosti W-Technika ako oficiálneho zastúpenia FLIR

Sme oficiálnym zastúpením najväčšieho svetového výrobcu termokamier a termovíznych systémov, t.j. švédsko-americkej spoločnosti FLIR Systems pre ČR a SR. V rámci mnohoročnej spolupráce a zákazníckeho servisu sme od roku 2015 držiteľmi certifikátu FLIR Platinum partner..

Spoločnosť W-Technika Group s.r.o. je tiež partnerskou spoločnosťou Centra termografie, ktoré je Asociáciou technických diagnostikov (ATD ČR) schváleným školiacim pracoviskom pre oblasť “Technik diagnostik termografie”. Preto ku všetkým termokamerám ponúkame zaškolenie v rámci kurzu „Základy práce s termokamerou" práve v Centre termografie. Zákaznícky servis i zaškolenie u nás vykonávajú držitelia certifikátu „Technik diagnostik termografie”.

Spoločnosť W-Technika zaisťuje tiež technickú a odbornú podporu v priebehu procesu voľby a nákupu termokamier FLIR. Jej odborníci poskytujú zákazníkom poradenstvo v počiatočných fázach merania, vykonávajú testovacie merania a tiež sú schopní zostaviť metodiku termodiagnostického merania v podniku na mieru. V prípade záujmu o akúkoľvek z týchto služieb nás neváhajte kontaktovať.

Pozn.: Produktové snímky uvedené v galérii majú iba ilustračný charakter. V niektorých prípadoch ukazujú aj príslušenstvo, ktoré nie je zahrnuté v štandardnom balení, ale je možné ho ku kamere dokúpiť.

 

Špecifikácia
Váha 16.7 kg
Dĺžka 0.348 m
Šírka 0.467 m
Výška 0.326 m
Súbory


Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?