Domov / Termokamery / Veda a výskum
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Termokamera FLIR RS6700


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0389 Premium partner FLIR
Termokamera FLIR RS6700 je vhodná na „test-range“ aplikácie. Kamera disponuje rozlíšením 640 x 512 pixelov a spektrálnym rozsahom 3,0 – 5,0 µm.
Výrobca: Teledyne FLIRTeledyne FLIR
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Termokamera FLIR RS6700

Termokamera na náročné vedecké „test-range“ využitie

FLIR RS6700 je termokamera navrhnutá špeciálne na „test-range“ aplikácie. Je súčasťou radu RS, ktorý obsahuje termokamery s dlhým dosahom.

Táto kamera je určená na veľmi špecifické aplikácie, ktoré sa súhrnne nazývajú „test-range“, ako už bolo zmienené predtým.

Termokamera disponuje robustným telom, zároveň je však veľmi výkonná a pre výskumné aplikácie napríklad v teréne je ideálnym riešením.

Základné vlastnosti

  • Chladený detektor typu InSb (v pásme MWIR).
  • Rozlíšenie 640 × 512 px.
  • FPA windowing pre možnosť vysokorýchlostného termovízneho videa.
  • Možnosť využitia pokročilej synchronizácie a triggerovania.

Sme oficiálny dodávateľ FLIR pre ČR a SR.

Súčasťou dodávky termokamery FLIR je okrem štandardného príslušenstva rad bonusov:

  • Odborné školenia v Centre termografie s certifikátom
  • Predĺžená záruka na detektor kamery na 10 rokov
  • Servis a podpora spoločnosti W-Technika ako oficiálneho zastúpenia FLIR

Sme oficiálnym zastúpením najväčšieho svetového výrobcu termokamier a termovíznych systémov, t.j. švédsko-americkej spoločnosti FLIR Systems pre ČR a SR. V rámci mnohoročnej spolupráce a zákazníckeho servisu sme od roku 2015 držiteľmi certifikátu FLIR Platinum partner..

Spoločnosť W-Technika Group s.r.o. je tiež partnerskou spoločnosťou Centra termografie, ktoré je Asociáciou technických diagnostikov (ATD ČR) schváleným školiacim pracoviskom pre oblasť “Technik diagnostik termografie”. Preto ku všetkým termokamerám ponúkame zaškolenie v rámci kurzu „Základy práce s termokamerou" práve v Centre termografie. Zákaznícky servis i zaškolenie u nás vykonávajú držitelia certifikátu „Technik diagnostik termografie”.

Spoločnosť W-Technika zaisťuje tiež technickú a odbornú podporu v priebehu procesu voľby a nákupu termokamier FLIR. Jej odborníci poskytujú zákazníkom poradenstvo v počiatočných fázach merania, vykonávajú testovacie merania a tiež sú schopní zostaviť metodiku termodiagnostického merania v podniku na mieru. V prípade záujmu o akúkoľvek z týchto služieb nás neváhajte kontaktovať.

Pozn.: Produktové snímky uvedené v galérii majú iba ilustračný charakter. V niektorých prípadoch ukazujú aj príslušenstvo, ktoré nie je zahrnuté v štandardnom balení, ale je možné ho ku kamere dokúpiť.

Špecifikácia
Rozlíšenie senzora 640x512px
Presnosť ± 2°C nebo ± 2% z měření (platí horší z údajů)
Typ detektora Indium Antimonide (InSb)
Teplotná citlivosť <25 mK
Spektrálny rozsah 3.0 – 5.0 µm
Obrazová frekvencia 125 Hz
Rozhranie Gigabit Ethernet, USB, RS-232, Camera Link
Prevádzková teplota -20°C to 50°C
Súbory Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?