Domov / Termokamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Termovízia FLIR Scout III 320 pre nočné videnie


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0281 Produktové číslo: 812462021055
Termokamera FLIR Scout III 320 je vhodná pre aplikácie pozorovania prírody a poľovníctvo. Ponúka rozlíšenie 336 x 256 pixelov, teplotnú citlivosť < 0,05 °C a prevádzkovú teplotu –20 °C až +50 °C.
Výrobca: Teledyne FLIRTeledyne FLIR
Dostupnosť: NA DOTAZ
2.448 € bez DPH
2.962 € s DPH
 
Termovízia FLIR Scout III 320 pre nočné videnie

Termokamery modelového radu FLIR Scout III sú nástupcom staršej verzie PS Scout 24 a FLIR PS Scout 32. FLIR Scout III 320 je prostredným variantom tohto modelu. Je ponúkaná s rozlíšením 336 x 256 pixelov, disponuje digitálnym zoomom 2x a je ideálnym pomocníkom pri hľadaní zveri, či prípadne osôb v prírode. Detekčná vzdialenosť tohto modelu je až 550 m. Ovládanie FLIR Scion III 320 je veľmi jednoduché a prebieha s využitím 4 základných tlačidiel.

Používanie akejkoľvek termokamery je vhodné najmä v noci alebo za inak zhoršených svetelných podmienok, keďže to pre ňu nie je žiadne obmedzenie.

Súčasťou dodávky termokamery FLIR je kompletné príslušenstvo

Termokamera Flir PS Scout 32
  • termokamera FLIR,
  • kábel USB,
  • návod na použitie v českom jazyku,
  • robustné ochranné puzdro na opasok,
  • napájací adaptér,
  • záruka 10 rokov na detektor kamery,
  • + doprava ZADARMO.

Ponúkame aj test kamery v reálnych podmienkach v sprievode odborníka – za tmy v krásnom prostredí Divokej Šárky alebo zvernice Hvězda.

Špecifikácia
Váha 0.34 kg
Dĺžka 0.172 m
Šírka 0.59 m
Výška 0.62 m
Súbory


Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?