Domov / Termokamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Termovízia FLIR Scout III 640 pre nočné videnie


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0284 Produktové číslo: 812462021062
Termokamera FLIR Scout III 640 je určená pre oblasť pozorovania prírody a poľovníctvo. Ponúka rozlíšenie 640 x 512 pixelov, teplotnú citlivosť < 0,05 °C a prevádzkovú teplotu –20 °C až +50 °C.
Výrobca: Teledyne FLIRTeledyne FLIR
Dostupnosť: NA DOTAZ
2.481 € bez DPH
3.002 € s DPH
 
Termovízia FLIR Scout III 640 pre nočné videnie

Termokamery radu FLIR Scout III nahradzujú staršie verzie PS Scout 24 a FLIR PS Scout 32. FLIR Scout III 640 je najvyšším modelom tohto radu, vhodná pre pozorovanie prírody a poľovníctvo. Scout III 640 je veľmi malá termokamera, veľmi dobre uschovateľná napríklad vo vrecku. Disponuje vynikajúcim rozlíšením 640 x 512 pixelov a tiež 4x digitálnym zoomom pre ešte účinnejšiu detekciu.

Ovládanie tejto termokamery je veľmi ľahké, pomocou iba štyroch tlačidiel, ktoré sú umiestnené na vrchu prístroja z dôvodu čo najjednoduchšej manipulácie. Samozrejmosťou je tiež schopnosť fungovania v akýchkoľvek svetelných aj prírodných podmienkach.

Súčasťou dodávky termokamery FLIR je kompletné príslušenstvo

Termokamera Flir PS Scout 32
  • termokamera FLIR,
  • kábel USB,
  • návod na použitie v českom jazyku,
  • robustné ochranné puzdro,
  • napájací adaptér,
  • záruka 10 rokov na detektor kamery,
  • + doprava ZADARMO.

Ponúkame aj test kamery v reálnych podmienkach v sprievode odborníka – za tmy v krásnom prostredí Divokej Šárky alebo zvernice Hvězda.

Špecifikácia
Váha 0.34 kg
Dĺžka 0.172 m
Šírka 0.59 m
Výška 0.62 m
Súbory


Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?