Domov / Termokamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Termokamera FLIR T1K (FLIR T1020) HD pre stavebníctvo a priemysel


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0016 Produktové číslo: 7332558010273 + Školenia zadarmo Premium partner FLIR
FLIR T1K je veľmi pokročilá ručná LWIR termokamera. Ponúka vynikajúce rozlíšenie 1024 x 768 px a teplotnú citlivosť <0,02 °C.
Výrobca: Teledyne FLIRTeledyne FLIR
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Termokamera FLIR T1K (FLIR T1020) HD pre stavebníctvo a priemysel

FLIR T1K je prenosná, vysokorýchlostná infračervená kamera, ktoré umožňuje zachytiť scénu v infračervenom spektre s výnimočnou kvalitou. Vďaka FLIR T1K môžete presne merať teplotu nech už ste v teréne alebo v laboratóriu. Termokamera je vhodná pre celý rad aplikácií – od priemyslu až po výskum a vývoj. Táto ručná termokamera, napájaná z batérie, umožňuje vysokú flexibilitu a variabilitu použití. T1K ďalej ponúka viac ako dvakrát lepšiu tepelnú citlivosť než je obvyklé pri LWIR termokamerách, ergonomickú konštrukciu a prívetivé používateľské rozhranie.

Vysoká kvalita obrazu

Mimoriadne citlivý detektor a pokročilá optika poskytujú termogramy s vysokou kvalitou s veľmi presným určením teploty.

Prenosnosť a flexibilita

Ručná termokamera, ktorá je napájaná z batérie, je prenosná podľa potreby. Wi-Fi komunikácia zaisťuje ľahké šírenie a prenos obrazov, diaľkové ovládanie, a tiež rýchle hlásenia.

Vysoká rýchlosť

Nekomprimované dáta možno ľahko preniesť do PC. Okrem jednotlivých termogramov kamera poskytuje tiež možnosť nahrávania rádiometrického videa.

NAJPOKROČILEJŠIA OPTIKA:
FLIR OSX ™

12°, 83.4 mm 

Objektívy na meranie malých alebo vzdialených objektov. Skvelé pre prenosové linky, rozvodne a veľké priemyselné zariadenia.

28°, 36 mm 

Štandardné objektívy na všeobecné použitie, ktoré pracujú dobre pre blízke aj vzdialené ciele.

45°, 21.2 mm 

Širokouhlý objektív pokrýva 2,8 krát väčšiu plochu na jednej snímke a pomáha tak zachytiť teplotné pole veľkých strojov a zariadení.

3x Close-up objektívy 

Close-up šošovky na analýzu malých objektov, elektronických súčiastok na DPS a pod.

Sme oficiálny dodávateľ FLIR pre ČR a SR.

Súčasťou dodávky termokamery FLIR je okrem štandardného príslušenstva rad bonusov:

  • Odborné školenia v Centre termografie s certifikátom
  • Predĺžená záruka na detektor kamery na 10 rokov
  • Servis a podpora spoločnosti W-Technika ako oficiálneho zastúpenia FLIR

Sme oficiálnym zastúpením najväčšieho svetového výrobcu termokamier a termovíznych systémov, t.j. švédsko-americkej spoločnosti FLIR Systems pre ČR a SR. V rámci mnohoročnej spolupráce a zákazníckeho servisu sme od roku 2015 držiteľmi certifikátu FLIR Platinum partner..

Spoločnosť W-Technika Group s.r.o. je tiež partnerskou spoločnosťou Centra termografie, ktoré je Asociáciou technických diagnostikov (ATD ČR) schváleným školiacim pracoviskom pre oblasť “Technik diagnostik termografie”. Preto ku všetkým termokamerám ponúkame zaškolenie v rámci kurzu „Základy práce s termokamerou" práve v Centre termografie. Zákaznícky servis i zaškolenie u nás vykonávajú držitelia certifikátu „Technik diagnostik termografie”.

Spoločnosť W-Technika zaisťuje tiež technickú a odbornú podporu v priebehu procesu voľby a nákupu termokamier FLIR. Jej odborníci poskytujú zákazníkom poradenstvo v počiatočných fázach merania, vykonávajú testovacie merania a tiež sú schopní zostaviť metodiku termodiagnostického merania v podniku na mieru. V prípade záujmu o akúkoľvek z týchto služieb nás neváhajte kontaktovať.

Pozn.: Produktové snímky uvedené v galérii majú iba ilustračný charakter. V niektorých prípadoch ukazujú aj príslušenstvo, ktoré nie je zahrnuté v štandardnom balení, ale je možné ho ku kamere dokúpiť.

Špecifikácia
Obnovovacia frekvencía 30Hz
Rozlíšenie senzora 1024x768px
UltraMax Unikátní technologie zpracování obrazu, která umožňuje vytvářet reporty obsahující snímky, které mají čtyřikrát více pixelů a o 50% méně šumu. Díky tomu můžete přiblížit na menší cíle a měřit přesněji než v minulosti. Ano
Teplotný rozsah -40°C až +2000°C
Teplotná citlivosť < 20 mK
Spektrálny rozsah 7.5 – 14.0 µm
Zorné pole 28° × 21° (standardní objektiv)
Minimálna ostriaca vzdialenosť 0.4
Ostrenie Manuálne i automatické
Obrazová frekvencia 30 Hz
Wi-Fi Ano
MSX Funkce MSX pracuje na principu prolnutí termogramu a reálné fotografie tak, že ve fotografii jsou detekovány hrany a obrysy a ty jsou vloženy do termogramu. To vše při zachování teplotních (radiometrických) dat. Ano
Meracie funkcie 5+5 oblastí
Obraz v obraze Tato funkce zobrazí termogram na středu reálného snímku. Zjednodušuje tak orietaci při diagnostice. Umožňuje přehlednější orientaci a lokalizaci na snímku, funkce také uživateli umožní jednoduše se ve snímku zorientovat díky zobrazení jak termogramu tak snímku z digitální kamery Ano
Rádiometrické nahrávanie Real-time radiometrický streaming na paměťovou kartu
Neradiometricke video Ano
Software Thermal Studio
Hmotnosť zariadenia 1.9 g
Súbory

Termokamera T1020

Dátový list (Aj)

Produktový list (Aj)

T1020 unboxing

Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?