Domov / Termokamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Termokamera FLIR T1K (FLIR T1020) HD pre vedu


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0016 Produktové číslo: 7332558010273 + Školenia zadarmo Premium partner FLIR
FLIR T1K je veľmi pokročilá ručná LWIR termokamera. Ponúka vynikajúce rozlíšenie 1024 x 768 px a teplotnú citlivosť <0,02 °C.
Výrobca: Teledyne FLIRTeledyne FLIR
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Termokamera FLIR T1K (FLIR T1020) HD pre vedu

LIR T1K (FLIR T1020) je prenosná infračervená kamera vysokorýchlostná, ktorá zachytáva scény v infračervenom spektre s výnimočnou kvalitou obrazu. Vďaka tejto kamere môžete presne merať teplotu či už v teréne, alebo v laboratórnych podmienkach. Je vhodná pre široké spektrum aplikácií od priemyslu až po výskum a vývoj. Vďaka batériovému napájaniu poskytuje táto ručná termokamera vysokú mieru flexibility a variabilitu použitia. T1K sa ďalej vyznačuje viac ako dvojnásobne lepšou tepelnou citlivosťou oproti bežným LWIR termokamerám, ergonomickým dizajnom a používateľsky prívetivým rozhraním.

Vysoká kvalita obrazu: Vysoko citlivý detektor spolu s pokročilou optikou zaisťuje termogramy vysokej kvality s veľmi presným určením teploty.

Prenosnosť a flexibilita: Ako ručná termokamera napájaná z batérie je FLIR T1K maximálne prenosná. Wi-Fi komunikácia umožňuje ľahké zdieľanie a prenos obrazov, diaľkové ovládanie a tiež rýchle vytváranie správ.

Vysoká rýchlosť: Nekomprimované dáta možno ľahko prenášať do PC, a kamera navyše ponúka možnosť nahrávania radiometrického videa.

Najpokročilejšia optika FLIR OSX™:

  • 12°, 83.4 mm: Objektívy pre meranie malých alebo vzdialených objektov, ideálne pre prenosové linky, rozvodne a veľké priemyselné zariadenia.
  • 28°, 36 mm: Štandardné objektívy vhodné pre všeobecné použitie, efektívne pre blízke aj vzdialené ciele.
  • 45°, 21.2 mm: Širokouhlý objektív, ktorý pokrýva 2,8-krát väčšiu plochu na jednom snímku a je vhodný pre zachytenie teplotného poľa veľkých strojov a zariadení.
  • 3x Close-up objektívy: Close-up šošovky pre detailnú analýzu malých objektov a elektronických súčiastok na DPS.

FLIR T1K je tak kľúčovým nástrojom pre vedcov a inžinierov, ktorí vyžadujú vysokú presnosť a detail v tepelnej analýze pre pokročilý výskum a vývoj v širokom spektre aplikácií.

Sme oficiálny dodávateľ FLIR pre ČR a SR.

Súčasťou dodávky termokamery FLIR je okrem štandardného príslušenstva rad bonusov:

  • Odborné školenia v Centre termografie s certifikátom
  • Predĺžená záruka na detektor kamery na 10 rokov
  • Servis a podpora spoločnosti W-Technika ako oficiálneho zastúpenia FLIR

Sme oficiálnym zastúpením najväčšieho svetového výrobcu termokamier a termovíznych systémov, t.j. švédsko-americkej spoločnosti FLIR Systems pre ČR a SR. V rámci mnohoročnej spolupráce a zákazníckeho servisu sme od roku 2015 držiteľmi certifikátu FLIR Platinum partner..

Spoločnosť W-Technika Group s.r.o. je tiež partnerskou spoločnosťou Centra termografie, ktoré je Asociáciou technických diagnostikov (ATD ČR) schváleným školiacim pracoviskom pre oblasť “Technik diagnostik termografie”. Preto ku všetkým termokamerám ponúkame zaškolenie v rámci kurzu „Základy práce s termokamerou" práve v Centre termografie. Zákaznícky servis i zaškolenie u nás vykonávajú držitelia certifikátu „Technik diagnostik termografie”.

Spoločnosť W-Technika zaisťuje tiež technickú a odbornú podporu v priebehu procesu voľby a nákupu termokamier FLIR. Jej odborníci poskytujú zákazníkom poradenstvo v počiatočných fázach merania, vykonávajú testovacie merania a tiež sú schopní zostaviť metodiku termodiagnostického merania v podniku na mieru. V prípade záujmu o akúkoľvek z týchto služieb nás neváhajte kontaktovať.

Pozn.: Produktové snímky uvedené v galérii majú iba ilustračný charakter. V niektorých prípadoch ukazujú aj príslušenstvo, ktoré nie je zahrnuté v štandardnom balení, ale je možné ho ku kamere dokúpiť.

Špecifikácia
Obnovovacia frekvencía 30Hz
Rozlíšenie senzora 1024x768px
UltraMax Unikátní technologie zpracování obrazu, která umožňuje vytvářet reporty obsahující snímky, které mají čtyřikrát více pixelů a o 50% méně šumu. Díky tomu můžete přiblížit na menší cíle a měřit přesněji než v minulosti. Ano
Teplotný rozsah -40°C až +2000°C
Teplotná citlivosť < 20 mK
Spektrálny rozsah 7.5 – 14.0 µm
Zorné pole 28° × 21° (standardní objektiv)
Minimálna ostriaca vzdialenosť 0.4
Ostrenie Manuálne i automatické
Obrazová frekvencia 30 Hz
Wi-Fi Ano
MSX Funkce MSX pracuje na principu prolnutí termogramu a reálné fotografie tak, že ve fotografii jsou detekovány hrany a obrysy a ty jsou vloženy do termogramu. To vše při zachování teplotních (radiometrických) dat. Ano
Meracie funkcie 5+5 oblastí
Obraz v obraze Tato funkce zobrazí termogram na středu reálného snímku. Zjednodušuje tak orietaci při diagnostice. Umožňuje přehlednější orientaci a lokalizaci na snímku, funkce také uživateli umožní jednoduše se ve snímku zorientovat díky zobrazení jak termogramu tak snímku z digitální kamery Ano
Rádiometrické nahrávanie Real-time radiometrický streaming na paměťovou kartu
Neradiometricke video Ano
Software Thermal Studio
Hmotnosť zariadenia 1.9 g
Súbory Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?