Domov / Termokamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Termokamera FLIR T540-EST na screening horúčkovitých stavov


Žiadne hodnotenie. Kód: ab1193 Produktové číslo: 7332558026984 Premium partner FLIR Odporúčame
Ručná termálna kamera FLIR T540-EST je bezkontaktný screeningový prístroj, ktorý slúži na rýchlu identifikáciu osôb so zvýšenou teplotou pokožky. Jej nasadenie tak pomáha v boji proti šíreniu infekčných ochorení ako COVID19 (koronavírus), MERS, SARS a pod
Dostupnosť: NA DOTAZ
10.325 € bez DPH
12.493 € s DPH
 
Termokamera FLIR T540-EST na screening horúčkovitých stavov

Screening horúčkovitých stavov (koronavírus, covid-19)

Ručná termálna kamera FLIR T540-EST je bezkontaktný screeningový prístroj, ktorý slúži na rýchlu identifikáciu osôb so zvýšenou teplotou pokožky. S rozlíšením 464 x 348 pixelov, presnosťou merania  ±0,3 °C, ľahkým nastavením a výrazným dotykovým displejom poskytuje T540-EST presné a ľahko interpretovateľné výsledky. Ergonómia s otočným objektívom umožňuje pohľad hore i dole podľa potrieb a usporiadania vstupného priestoru. Režim FLIR Screen-EST zaisťuje automatické snímanie, výrazné vyznačenie pozície osoby, výpočet priemernej teploty a zobrazenie pozitívnych či negatívnych výsledkov, čo uľahčuje prácu dozoru. Kamera je kompatibilná s FLIR Screen-EST Desktop softvérom, je možné ju upevniť na statív a možno ju napájať z externého zdroja. Vďaka tomu je možné kameru používať nepretržite v režime 24/7.

Hlavným využitím termokamery je, samozrejme, nasadenie v boji proti šíreniu nebezpečných infekčných ochorení ako je COVID19 (spôsobované koronavírusom SARS-COV-2), MERS, SARS a pod.

Ide o ručnú termokameru, ktorú možno čiastočne prevádzkovať v rámci stacionárneho režimu. Na trvalú stacionárnu prevádzku sú určené termokamery radu FLIR A400/700-EST.

ĽAHKÉ NASTAVENIE A PREVÁDZKA

Začnite screening osôb rýchlo, bez zbytočne dlhého nastavovania systému. Jednoducho pripojte kameru cez HDMI k monitoru, zvoľte externé napájanie (alebo pracujte viac než 2,5 hod. na batériu) a merajte.

RÝCHLY A PRESNÝ SCREENING

Kamera T540-EST poskytuje maximálnu presnosť merania spolu s automatickou kompenzáciou vplyvu okolitého prostredia. Prácu dozoru uľahčuje grafická identifikácia výsledku merania (PASS/FAIL farebné indikátory) a zvukové alarmy.

BEZPEČNOSŤ A OCHRANA SÚKROMIA

Režim FLIR Screen-EST do kamery neukladá žiadne snímky ani osobné dáta. Používatelia teda nemusia riešiť problém s GDPR, vstupujúce osoby sa nemusia obávať ohrozenia svojho súkromia (ani v prípade, že im bude nameraná zvýšená teplota).

Sme oficiálny dodávateľ FLIR pre ČR a SR.

Súčasťou dodávky termokamery FLIR je okrem štandardného príslušenstva rad bonusov:

  • Odborné školenia v Centre termografie s certifikátom
  • Predĺžená záruka na detektor kamery na 10 rokov
  • Servis a podpora spoločnosti W-Technika ako oficiálneho zastúpenia FLIR

Sme oficiálnym zastúpením najväčšieho svetového výrobcu termokamier a termovíznych systémov, t.j. švédsko-americkej spoločnosti FLIR Systems pre ČR a SR. V rámci mnohoročnej spolupráce a zákazníckeho servisu sme od roku 2015 držiteľmi certifikátu FLIR Platinum partner..

Spoločnosť W-Technika Group s.r.o. je tiež partnerskou spoločnosťou Centra termografie, ktoré je Asociáciou technických diagnostikov (ATD ČR) schváleným školiacim pracoviskom pre oblasť “Technik diagnostik termografie”. Preto ku všetkým termokamerám ponúkame zaškolenie v rámci kurzu „Základy práce s termokamerou" práve v Centre termografie. Zákaznícky servis i zaškolenie u nás vykonávajú držitelia certifikátu „Technik diagnostik termografie”.

Spoločnosť W-Technika zaisťuje tiež technickú a odbornú podporu v priebehu procesu voľby a nákupu termokamier FLIR. Jej odborníci poskytujú zákazníkom poradenstvo v počiatočných fázach merania, vykonávajú testovacie merania a tiež sú schopní zostaviť metodiku termodiagnostického merania v podniku na mieru. V prípade záujmu o akúkoľvek z týchto služieb nás neváhajte kontaktovať.

Pozn.: Produktové snímky uvedené v galérii majú iba ilustračný charakter. V niektorých prípadoch ukazujú aj príslušenstvo, ktoré nie je zahrnuté v štandardnom balení, ale je možné ho ku kamere dokúpiť.

Špecifikácia
Teplotný rozsah 15°C až 45°C
Zorné pole 24°×18° nebo 42°×32°
Ostrenie Manuálné i automatické
Fotoaparát 5Mpx
Dotykový displej Áno
Izotermy Tato funkce umožňuje nastavit na přístroji tzv. kritickou minimální teplotu (např. 30.8°C). Termokamera tak zobrazí pouze spoty kde teplota vyšší než nastavená hodnota. Stejně tak lze nastavit i kritickou maximální teplotu, kdy pak termokamera zobrazuje pouze spoty, kde je teplota nižší než nastavená teplota. Rychlá detekce kritických hodnot POD nebo NAD definovanou úrovní. NAD
MSX Funkce MSX pracuje na principu prolnutí termogramu a reálné fotografie tak, že ve fotografii jsou detekovány hrany a obrysy a ty jsou vloženy do termogramu. To vše při zachování teplotních (radiometrických) dat. Áno
Meracie funkcie Screen EST
Laser zameriavač Áno
Rozmery 140 × 201.3 × 84.1 mm
Súbory Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?