Domov / Termokamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Termokamera FLIR T540-EST na screening horúčkovitých stavov


Žiadne hodnotenie. Kód: ab1193 Novinka Odporúčame
Ručná termálna kamera FLIR T540-EST je bezkontaktný screeningový prístroj, ktorý slúži na rýchlu identifikáciu osôb so zvýšenou teplotou pokožky. Jej nasadenie tak pomáha v boji proti šíreniu infekčných ochorení ako COVID19 (koronavírus), MERS, SARS a pod
Dostupnosť: NA DOTAZ
9.214,44 € bez DPH
11.149,47 € s DPH
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
Termokamera FLIR T540-EST na screening horúčkovitých stavov

Screening horúčkovitých stavov (koronavírus, covid-19)

Ručná termálna kamera FLIR T540-EST je bezkontaktný screeningový prístroj, ktorý slúži na rýchlu identifikáciu osôb so zvýšenou teplotou pokožky. S rozlíšením 464 x 348 pixelov, presnosťou merania  ±0,3 °C, ľahkým nastavením a výrazným dotykovým displejom poskytuje T540-EST presné a ľahko interpretovateľné výsledky. Ergonómia s otočným objektívom umožňuje pohľad hore i dole podľa potrieb a usporiadania vstupného priestoru. Režim FLIR Screen-EST zaisťuje automatické snímanie, výrazné vyznačenie pozície osoby, výpočet priemernej teploty a zobrazenie pozitívnych či negatívnych výsledkov, čo uľahčuje prácu dozoru. Kamera je kompatibilná s FLIR Screen-EST Desktop softvérom, je možné ju upevniť na statív a možno ju napájať z externého zdroja. Vďaka tomu je možné kameru používať nepretržite v režime 24/7.

Hlavným využitím termokamery je, samozrejme, nasadenie v boji proti šíreniu nebezpečných infekčných ochorení ako je COVID19 (spôsobované koronavírusom SARS-COV-2), MERS, SARS a pod.

Ide o ručnú termokameru, ktorú možno čiastočne prevádzkovať v rámci stacionárneho režimu. Na trvalú stacionárnu prevádzku sú určené termokamery radu FLIR A400/700-EST.

ĽAHKÉ NASTAVENIE A PREVÁDZKA

Začnite screening osôb rýchlo, bez zbytočne dlhého nastavovania systému. Jednoducho pripojte kameru cez HDMI k monitoru, zvoľte externé napájanie (alebo pracujte viac než 2,5 hod. na batériu) a merajte.

RÝCHLY A PRESNÝ SCREENING

Kamera T540-EST poskytuje maximálnu presnosť merania spolu s automatickou kompenzáciou vplyvu okolitého prostredia. Prácu dozoru uľahčuje grafická identifikácia výsledku merania (PASS/FAIL farebné indikátory) a zvukové alarmy.

BEZPEČNOSŤ A OCHRANA SÚKROMIA

Režim FLIR Screen-EST do kamery neukladá žiadne snímky ani osobné dáta. Používatelia teda nemusia riešiť problém s GDPR, vstupujúce osoby sa nemusia obávať ohrozenia svojho súkromia (ani v prípade, že im bude nameraná zvýšená teplota).

Sme oficiálny dodávateľ FLIR pre ČR a SR.

Súčasťou dodávky termokamery FLIR je okrem štandardného príslušenstva rad bonusov::

  • Odborné školenia v Centre termografie s certifikátom
  • Softvér Workswell ThermoElectric (pre prediktívnu údržbu) prípadne ThermoFactor (pre hodnotenie stavieb)
  • Predĺžená záruka na detektor kamery na 10 rokov
  • Servis a podpora spoločnosti W-Technika ako oficiálneho zastúpenia FLIR

Sme oficiálnym zastúpením najväčšieho svetového výrobcu termokamier a termovíznych systémov, t.j. švédsko-americkej spoločnosti FLIR Systems pre ČR a SR. V rámci mnohoročnej spolupráce a zákazníckeho servisu sme od roku 2015 držiteľmi certifikátu FLIR Platinum partner..

Spoločnosť W-Technika Group s.r.o. je tiež partnerskou spoločnosťou Centra termografie, ktoré je Asociáciou technických diagnostikov (ATD ČR) schváleným školiacim pracoviskom pre oblasť “Technik diagnostik termografie”. Preto ku všetkým termokamerám ponúkame zaškolenie v rámci kurzu „Základy práce s termokamerou" práve v Centre termografie. Zákaznícky servis i zaškolenie u nás vykonávajú držitelia certifikátu „Technik diagnostik termografie”.

Spoločnosť W-Technika zaisťuje tiež technickú a odbornú podporu v priebehu procesu voľby a nákupu termokamier FLIR. Jej odborníci poskytujú zákazníkom poradenstvo v počiatočných fázach merania, vykonávajú testovacie merania a tiež sú schopní zostaviť metodiku termodiagnostického merania v podniku na mieru. V prípade záujmu o akúkoľvek z týchto služieb nás neváhajte kontaktovať.

Pozn.: Produktové snímky uvedené v galérii majú iba ilustračný charakter. V niektorých prípadoch ukazujú aj príslušenstvo, ktoré nie je zahrnuté v štandardnom balení, ale je možné ho ku kamere dokúpiť.

Súbory

Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?