Domov / Termokamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by sa jednalo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Jedná sa ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda - nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Termokamera FLIR T620 pre stavebníctvo a priemysel


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0010
Termokamery FLIR radu T6x0, sú najvyššou triedou ručných prístrojov od spoločnosti FLIR. Model T620 ponúka rozlíšenie detektora 640 x 480 px, teplotnú citlivosť < 0,04 °C a rozsah meraných teplôt –40 °C až +650 °C.
Výrobca:
Dostupnosť: NA DOTAZ
0,00 € bez DPH
0,00 € s DPH
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
Termokamera FLIR T620 pre stavebníctvo a priemysel

Kompletná a jednoduchá analýza

Termokamery ponúkajú všetky mysliteľné meracie funkcie od stanovenia teploty v bode a meraciu funkciu oblasť po funkciu teplotný profil. Urobené snímky (termogramy) je možné následne spracovať v softvéri  FLIR Tools a FLIR Tools+ s možnosťou profesionálnej analýzy jednotlivých snímok a tvorby jednoduchých i rozsiahlych protokolov (výstup v PDF).

Posledné trendy

Samozrejmosťou je zabudovaný digitálny fotoaparát, ktorý umožňuje urobenie fotografie vždy s termogramom (t.j. “termovíznou snímkou”). Táto funkcia termokamier je dnes už nevyhnutná, keďže umožňuje rozpoznať a presne identifikovať miesto merania i meraný objekt. Na tento účel sú k dispozícii aj tzv. obrazové funkcie (viď tabuľka s technickými parametrami nižšie). Samozrejmosť je aj obstaranie rádiometrického videa. FLIR 620 disponuje ďalej 4,3" dotykovým displejom pre prehľadnejšie a jednoduchšie ovládanie a ďalej správu urobených termogramov.

Najvyspelejšie technológie

Tento rad termokamier je určený pre najnáročnejšie aplikácie v priemysle s meraním teploty až do +2000 °C (voliteľne do +3000 °C), ale vzhľadom na svoje parametre nachádzajú široké uplatnenie i na univerzitách a vo výskumných organizáciách, a to vrátane lekárskeho (onkológia, športová a rehabilitačná medicína) a biologického výskumu. Termokamera FLIR T620, ktorá disponuje rozlíšením IR senzora 640 x 480, ponúka patentovanú funkciu UltraMax, ktorá digitálnym spracovaním urobeného termogramu zvyšuje jeho rozlíšenie (až 4x väčší počet pixelov) a znižuje šum.

Komplementárny k tomuto radu termokamer je rad T6x0bx, t.j. FLIR T620bx a FLIR T640bx.

Súbory


Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?