Domov /
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Termokamera FLIR T620bx pre stavebníctvo


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0019 Premium partner FLIR Výroba byla ukončená
VÝROBA ZASTAVENÁ: Termokamera FLIR T620bx patrí do najvyššej triedy ručných prístrojov určených pre stavebníctvo, ktoré spoločnosť FLIR ponúka. Obsahuje najkvalitnejší mikrobolometrický detektor s teplotnou citlivosťou 30 mK a s rozlíšením až 640 x 480 px
Kategória: Čierne telesá
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Termokamera FLIR T620bx pre stavebníctvo

Termokamery FLIR radu T6x0bx, t.j. FLIR T600bx, FLIR T620bx a FLIR T640bx sú najvyššou triedou ručných prístrojov určených pre stavebníctvo, ktoré spoločnosť FLIR ponúka. Obsahujú najkvalitnejší mikrobolometrický detektor s teplotnou citlivosťou 30 mK a s rozlíšením až 640 x 480 px. Tieto termokamery predstavujú špičku vo svojej oblasti, sú profesionálmi vo svojom odbore a sú nasadzované na najnáročnejšie aplikácie po celom svete.

Termokamery FLIR T600bx, FLIR T620bx a FLIR T640bx ponúkajú všetky mysliteľné meracie funkcie od stanovenia teploty v bode po funkciu teplotného profilu a izoteriem. Vedľa týchto štandardných funkcií tiež ponúkajú dve meracie funkcie určené špeciálne pre stavebníctvo: 1) výpočet povrchovej vlhkosti, 2) alarm izolácie.

Urobené snímky (termogramy) je možné analyzovať v programoch FLIR Tools a FLIR Tools+, s ktorých pomocou je tiež možné vytvárať protokoly v PDF a zaznamenávať a spracovávať rádiometrické video.

Komplementárnym radom je rad termokamier FLIR T6x0 určený pre priemysel a výskumné aplikácie. Tento rad navyše obsahuje model FLIR T660 s radom vylepšení, teplotnou citlivosťou 20 mK a možnosťou záznamu rádiometrického videa na SD kartu.

Sme oficiálny dodávateľ FLIR pre ČR a SR.

Súčasťou dodávky termokamery FLIR je okrem štandardného príslušenstva rad bonusov:

  • Odborné školenia v Centre termografie s certifikátom
  • Predĺžená záruka na detektor kamery na 10 rokov
  • Servis a podpora spoločnosti W-Technika ako oficiálneho zastúpenia FLIR

Sme oficiálnym zastúpením najväčšieho svetového výrobcu termokamier a termovíznych systémov, t.j. švédsko-americkej spoločnosti FLIR Systems pre ČR a SR. V rámci mnohoročnej spolupráce a zákazníckeho servisu sme od roku 2015 držiteľmi certifikátu FLIR Platinum partner..

Spoločnosť W-Technika Group s.r.o. je tiež partnerskou spoločnosťou Centra termografie, ktoré je Asociáciou technických diagnostikov (ATD ČR) schváleným školiacim pracoviskom pre oblasť “Technik diagnostik termografie”. Preto ku všetkým termokamerám ponúkame zaškolenie v rámci kurzu „Základy práce s termokamerou" práve v Centre termografie. Zákaznícky servis i zaškolenie u nás vykonávajú držitelia certifikátu „Technik diagnostik termografie”.

Spoločnosť W-Technika zaisťuje tiež technickú a odbornú podporu v priebehu procesu voľby a nákupu termokamier FLIR. Jej odborníci poskytujú zákazníkom poradenstvo v počiatočných fázach merania, vykonávajú testovacie merania a tiež sú schopní zostaviť metodiku termodiagnostického merania v podniku na mieru. V prípade záujmu o akúkoľvek z týchto služieb nás neváhajte kontaktovať.

Pozn.: Produktové snímky uvedené v galérii majú iba ilustračný charakter. V niektorých prípadoch ukazujú aj príslušenstvo, ktoré nie je zahrnuté v štandardnom balení, ale je možné ho ku kamere dokúpiť.

Súbory


Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?