Domov /
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Termokamera FLIR T640 na prediktívnu údržbu a pre stavebníctvo


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0025 Premium partner FLIR Výroba byla ukončená
VÝROBA ZASTAVENÁ: Rad termokamier FLIR T6x0 ponúka veľmi výkonné ručné kamery. Model T640 ponúka rozlíšenie detektora 640 x 480 px, teplotnú citlivosť < 0,03 °C a rozsah meraných teplôt –40 °C až +2000 °C.
Kategória: Čierne telesá
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Termokamera FLIR T640 na prediktívnu údržbu a pre stavebníctvo

Možnosti prispôsobenia

Termokamera ponúka celý rad funkcií od merania teploty v bode a oblasti po funkciu teplotný profil. Urobené snímky (termogramy) je možné následne spracovať v softvéri FLIR Tools a FLIR Tools+ s možnosťou profesionálnej analýzy jednotlivých snímok a tvorby jednoduchých i rozsiahlych protokolov (výstup v PDF). 

RGB fotoaparát

Termokamera disponuje tiež zabudovaným digitálnym fotoaparátom, ktorý umožňuje urobenie fotografie zároveň s termogramom (t.j. “termovíznou snímkou”). Táto funkcia termokamier je dnes už nevyhnutná, nakoľko umožňuje rozpoznať a presne identifikovať miesto merania i meraný objekt. Na tento účel sú k dispozícii i tzv. obrazové funkcie.

Vysokovýkonná termokamera

Termokamera FLIR T640 vám pomôže nájsť skryté známky mechanického opotrebovania a ďalších problémov súvisiacich s teplom. Model T640 s rozlíšením 640 x 480 px a kalibráciou teploty na 2000 °C ponúka vynikajúcu kvalitu obrazu potrebnú na rýchlu diagnostiku problémov.

Kamera ponúka možnosť pripojenia cez Wi-Fi alebo METERLiNK®.

Súbory


Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?