Domov /
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Termokamera FLIR T640bx pro stavebnictví


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0028
VÝROBA ZASTAVENÁ: Termokamera FLIR T640bx patří do nejvyšší třídy ručních přístrojů určených pro stavebnictví, které společnost FLIR nabízí. Obsahuje nejkvalitnější mikrobolometrický detektor s teplotní citlivostí 30 mK a s rozlišením až 640x480px
Kategória: Čierne telesá
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Termokamera FLIR T640bx pro stavebnictví

Termokamery FLIR řady T6x0bx, tj. FLIR T600bx, FLIR T620bx a FLIR T640bx jsou nejvyšší třídou ručních přístrojů určených pro stavebnictví, které společnost FLIR nabízí. Obsahují nejkvalitnější mikrobolometrický detektor s teplotní citlivostí 30 mK a s rozlišením až 640x480px. Tyto termokamery představují špičku ve své oblasti, a jsou tak profesionály ve svém oboru nasazovány na nejnáročnější aplikace po celém světě.

Termokamery FLIR T600bx, FLIR T620bx a FLIR T640bx nabízejí všechny myslitelné měřicí funkce od stanovení teploty v bodě po funkci teplotního profilu a izoterem. Vedle těchto standardních funkcí také nabízejí dvě měřicí funkce určené speciálně pro stavebnictví: 1) výpočet povrchové vlhkosti, 2) alarm izolace.

Pořízené snímky (termogramy) je možné analyzovat v programech FLIR Tools a FLIR Tools+ s jejichž pomocí je také možné vytvářet protokoly v PDF a zaznamenávat a zpracovávat radiometrické video.

Komplementární řadou je řada termokamer FLIR T6x0 určená pro průmysl a výzkumné aplikace. Tato řada navíc obsahuje model FLIR T660 s řadou vylepšení, teplotní citlivostí 20 mK a možností záznamu radiometrického videa na SD kartu.

Súbory


Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?