Domov / Termokamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Termokamera FLIR T840 pre priemysel a stavebníctvo


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0369
Infračervená kamera (termokamera) FLIR T840 s rozlíšením 464 x 348 px a teplotnou citlivosťou <30 mK je navrhnutá tak, aby pomohla elektrikárom, stavbárom, údržbárom a ďalším odborníkom pohodlne, bezkontaktne a bezpečne kontrolovať napr. elektrické zariad
Výrobca:
Dostupnosť: NA DOTAZ
0,00 € bez DPH
0,00 € s DPH
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
Termokamera FLIR T840 pre priemysel a stavebníctvo

Vďaka rozlíšeniu 464 x 348 px, teplotnej citlivosti <30 mK, integrovanému hľadáčiku a jasnému 4 palcovému farebnému LCD displeju uľahčuje T840 robiť kontroly vonku aj za jasných a inak náročných svetelných podmienok. Platforma so 180° otočným objektívom a premyslený ergonomický dizajn pomáha používateľom rýchlo diagnostikovať chybné súčasti aj v ťažko prístupných oblastiach. K dispozícii je tiež 6° teleobjektív, ktorý zaisťuje presné meranie drobných objektov z väčšej vzdialenosti.

BEZPEČNÉ A POHODLNÉ ZAOBCHÁDZANIE

Kamera FLIR T840 umožňuje snímanie veľkých plôch z bezpečnej vzdialenosti s rozlíšením 464 x 348 px. 180° rotujúci objektív je veľmi výhodný pri dlhodobej práci s kamerou, kedy tak môže byť predovšetkým krčná chrbtica obsluhy omnoho menej namáhaná.

UĽAHČUJE KRITICKÉ ROZHODNUTIA

S využitím špičkovej kvality obrazu s technológiami FLIR Vision Processing™, MSX® a UltraMax®, je kamera výborným pomocníkom pre rýchle a dôležité rozhodnutia.

NAVRHNUTÉ PRE JEDNODUCHŠIU PRÁCU

Získajte maximum zo svojho pracovného dňa vďaka funkciám rýchleho prehľadu, ktoré vám pomôžu rýchlo zoradiť a zorganizovať vaše výsledky.

Súbory

Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?