Domov / Termokamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Termokamera FLIR T840 pre priemysel a stavebníctvo


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0369 Produktové číslo: 7332558025598
Infračervená kamera (termokamera) FLIR T840 s rozlíšením 464 x 348 px a teplotnou citlivosťou <30 mK je navrhnutá tak, aby pomohla elektrikárom, stavbárom, údržbárom a ďalším odborníkom pohodlne, bezkontaktne a bezpečne kontrolovať napr. elektrické zariad
Výrobca: Teledyne FLIRTeledyne FLIR
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Termokamera FLIR T840 pre priemysel a stavebníctvo

Vďaka rozlíšeniu 464 x 348 px, teplotnej citlivosti <30 mK, integrovanému hľadáčiku a jasnému 4 palcovému farebnému LCD displeju uľahčuje T840 robiť kontroly vonku aj za jasných a inak náročných svetelných podmienok. Platforma so 180° otočným objektívom a premyslený ergonomický dizajn pomáha používateľom rýchlo diagnostikovať chybné súčasti aj v ťažko prístupných oblastiach. K dispozícii je tiež 6° teleobjektív, ktorý zaisťuje presné meranie drobných objektov z väčšej vzdialenosti.

BEZPEČNÉ A POHODLNÉ ZAOBCHÁDZANIE

Kamera FLIR T840 umožňuje snímanie veľkých plôch z bezpečnej vzdialenosti s rozlíšením 464 x 348 px. 180° rotujúci objektív je veľmi výhodný pri dlhodobej práci s kamerou, kedy tak môže byť predovšetkým krčná chrbtica obsluhy omnoho menej namáhaná.

UĽAHČUJE KRITICKÉ ROZHODNUTIA

S využitím špičkovej kvality obrazu s technológiami FLIR Vision Processing™, MSX® a UltraMax®, je kamera výborným pomocníkom pre rýchle a dôležité rozhodnutia.

NAVRHNUTÉ PRE JEDNODUCHŠIU PRÁCU

Získajte maximum zo svojho pracovného dňa vďaka funkciám rýchleho prehľadu, ktoré vám pomôžu rýchlo zoradiť a zorganizovať vaše výsledky.

Špecifikácia
Rozlíšenie senzora 464 x 348 p
Teplotný rozsah -20°C až 1500°C
Teplotná citlivosť <40mK
Fotoaparát Ano (5Mpx)
Dotykový displej Ano
Digitálný Zoom 1-6x kontinuálný
Bluetooth / WiFi Ano
Izotermy Tato funkce umožňuje nastavit na přístroji tzv. kritickou minimální teplotu (např. 30.8°C). Termokamera tak zobrazí pouze spoty kde teplota vyšší než nastavená hodnota. Stejně tak lze nastavit i kritickou maximální teplotu, kdy pak termokamera zobrazuje pouze spoty, kde je teplota nižší než nastavená teplota. Rychlá detekce kritických hodnot POD nebo NAD definovanou úrovní. Ano
MSX Funkce MSX pracuje na principu prolnutí termogramu a reálné fotografie tak, že ve fotografii jsou detekovány hrany a obrysy a ty jsou vloženy do termogramu. To vše při zachování teplotních (radiometrických) dat. Ano
Laser zameriavač Ano
Doba provozu 2,5h hod
Rozmery 40 x 201 x 84 mm
Súbory Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?