Domov / Termokamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Termokamera FLIR T860 pre stavebníctvo i priemysel


Žiadne hodnotenie. Kód: ab1065 Produktové číslo: 73325580273
Termokamera určená pre široké využitie naprieč rôznymi aplikáciami. Rozlíšenie termokamery je 640 × 480 pixelov.
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Termokamera FLIR T860 pre stavebníctvo i priemysel

Termokamera so všestranným využitím

Inovatívna termokamera FLIR T860 je navrhnutá pre zlepšenie viditeľnosti a zefektívnenie pri inšpekciách. Využitie nachádza napríklad pri sledovaní komponentov rozvodne, výrobných zariadení alebo elektromechanických systémov. Termokamera je vybavená farebným hľadáčikom a otočným objektívom o 180°, navyše je pohodlne ovládateľná. T680 je vybavená zabudovaným systémom Inspection Route, ktorý pomáha zaznamenávať údaje o teplote a snímky v logickej sekvencii pre ľahšiu neskoršiu analýzu.

Zlepšenie pracovnej efektívnosti

V programe FLIR Thermal Studio Pro, s ktorým je kamera kompatibilná, možno vytvárať inšpekčný plán, ktorý následne môžete nahrať do T860. Táto funkcia uľahčuje neskoršiu prácu s kamerou v teréne.

Vyhnite sa drahým následkom porúch

Kamera je výborným pomocníkom pri posudzovaní porúch elektrických systémov, mechanických zariadení a systémov za akýchkoľvek svetelných podmienok, čím možno predchádzať často drahým následkom najrôznejších porúch.

Rýchle rozhodovanie

Výnimočná presnosť merania, ostré termografické snímky a optimalizácia pracovného postupu pomáhajú rýchlemu zhromažďovaniu a šíreniu dát.

Špecifikácia
Rozlíšenie senzora 640 × 480 px
Teplotný rozsah -20 °C až +2000 °C
Teplotná citlivosť <0,04°C
Zorné pole 42° × 32°; 24° × 18°; 14° × 10°
Fotoaparát Ano (5Mpx)
Digitálný Zoom 1-8x kontinuální
Laser zameriavač Ano
Doba provozu 4hod hod
Súbory

Dátový list

T800-série

Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?