Domov /
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Termovízia FLIR ThermoSight RS32 puškohľad


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0172
Termokamera pre nočné videnie ThermoSight RS32 od spoločnosti FLIR predstavuje puškohľad, ktorý pracuje v infračervenej časti spektra a je tak schopný aj za nulových svetelných podmienok odhaliť dravcov, škodnú a ďalšie živé aj neživé objekty.
Kategória: Čierne telesá
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Termovízia FLIR ThermoSight RS32 puškohľad

FLIR ThermoSight RS32 pracuje s pokročilou technológiou na korekciu obrazu a hladkou snímkovou frekvenciou 60 Hz. Pre čo najlepšie používateľské prispôsobenie ponúka na výber z objektívov s ohniskovými vzdialenosťami s priemerom 19 mm, 35 mm a pre zobrazenie na veľké vzdialenosti i 60 mm.

Ľahké ovládanie, s ktorým možno manipulovať aj v rukaviciach, zaisťujú iba 4 tlačidlá. Pomocou nich možno rýchlo prechádzať medzi možnosťami intuitívneho menu. Infrakamera umožňuje nastaviť farebné palety, polaritu, ZOOM (až 16x) a vybrať si z niekoľkých druhov nastavenia zameriavacieho kríža.

Kamera s termovíziou spoľahlivo pracuje aj v extrémnych podmienkach a podľa certifikátu IPX7 zvládne i krátky ponor vo vode. 3 palcový očný reliéf poskytuje komfort aj pri dlhšom užívaní. Batéria ostatne zvládne až štvorhodinovú nepretržitú prevádzku, potom ju možno opäť dobiť cez USB port, ktorý môže slúžiť aj na prenos súborov.

S tepelným senzorom s rozlíšením 330 x 256 px zachycuje IR kamera veľmi detailne tepelné žiarenie pozorovaných objektov, zatiaľ čo je pozorovateľ skrytý v absolútnej tme. Pokročilá technológia snímky automaticky optimalizuje.

Špecifikácia
Váha 0.8 kg
Dĺžka 20.3 m
Šírka 8.4 m
Výška 7.4 m
Súbory


Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?