Domov /
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Termovízia FLIR ThermoSight RS32 puškohľad


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0172
Termokamera pre nočné videnie ThermoSight RS32 od spoločnosti FLIR predstavuje puškohľad, ktorý pracuje v infračervenej časti spektra a je tak schopný aj za nulových svetelných podmienok odhaliť dravcov, škodnú a ďalšie živé aj neživé objekty.
Kategória: Čierne telesá
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Termovízia FLIR ThermoSight RS32 puškohľad

FLIR ThermoSight RS32 pracuje s pokročilou technológiou na korekciu obrazu a hladkou snímkovou frekvenciou 60 Hz. Pre čo najlepšie používateľské prispôsobenie ponúka na výber z objektívov s ohniskovými vzdialenosťami s priemerom 19 mm, 35 mm a pre zobrazenie na veľké vzdialenosti i 60 mm.

Ľahké ovládanie, s ktorým možno manipulovať aj v rukaviciach, zaisťujú iba 4 tlačidlá. Pomocou nich možno rýchlo prechádzať medzi možnosťami intuitívneho menu. Infrakamera umožňuje nastaviť farebné palety, polaritu, ZOOM (až 16x) a vybrať si z niekoľkých druhov nastavenia zameriavacieho kríža.

Kamera s termovíziou spoľahlivo pracuje aj v extrémnych podmienkach a podľa certifikátu IPX7 zvládne i krátky ponor vo vode. 3 palcový očný reliéf poskytuje komfort aj pri dlhšom užívaní. Batéria ostatne zvládne až štvorhodinovú nepretržitú prevádzku, potom ju možno opäť dobiť cez USB port, ktorý môže slúžiť aj na prenos súborov.

S tepelným senzorom s rozlíšením 330 x 256 px zachycuje IR kamera veľmi detailne tepelné žiarenie pozorovaných objektov, zatiaľ čo je pozorovateľ skrytý v absolútnej tme. Pokročilá technológia snímky automaticky optimalizuje.

Sme oficiálny dodávateľ FLIR pre ČR a SR.

Súčasťou dodávky termokamery FLIR je okrem štandardného príslušenstva rad bonusov:

  • Odborné školenia v Centre termografie s certifikátom
  • Predĺžená záruka na detektor kamery na 10 rokov
  • Servis a podpora spoločnosti W-Technika ako oficiálneho zastúpenia FLIR

Sme oficiálnym zastúpením najväčšieho svetového výrobcu termokamier a termovíznych systémov, t.j. švédsko-americkej spoločnosti FLIR Systems pre ČR a SR. V rámci mnohoročnej spolupráce a zákazníckeho servisu sme od roku 2015 držiteľmi certifikátu FLIR Platinum partner..

Spoločnosť W-Technika Group s.r.o. je tiež partnerskou spoločnosťou Centra termografie, ktoré je Asociáciou technických diagnostikov (ATD ČR) schváleným školiacim pracoviskom pre oblasť “Technik diagnostik termografie”. Preto ku všetkým termokamerám ponúkame zaškolenie v rámci kurzu „Základy práce s termokamerou" práve v Centre termografie. Zákaznícky servis i zaškolenie u nás vykonávajú držitelia certifikátu „Technik diagnostik termografie”.

Spoločnosť W-Technika zaisťuje tiež technickú a odbornú podporu v priebehu procesu voľby a nákupu termokamier FLIR. Jej odborníci poskytujú zákazníkom poradenstvo v počiatočných fázach merania, vykonávajú testovacie merania a tiež sú schopní zostaviť metodiku termodiagnostického merania v podniku na mieru. V prípade záujmu o akúkoľvek z týchto služieb nás neváhajte kontaktovať.

Pozn.: Produktové snímky uvedené v galérii majú iba ilustračný charakter. V niektorých prípadoch ukazujú aj príslušenstvo, ktoré nie je zahrnuté v štandardnom balení, ale je možné ho ku kamere dokúpiť.

Špecifikácia
Váha 0.8 kg
Dĺžka 20.3 m
Šírka 8.4 m
Výška 7.4 m
Súbory


Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?