Domov / Drony / Gimbaly a kamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Termokamera pre drony DJI ZENMUSE XT


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0007
Termokamera Zenmuse XT od spoločností DJI a FLIR predstavuje veľmi kompaktnú termokameru určenú predovšetkým pre drony DJI Inspire 1. Ide o nerádiometrickú či čiastočne rádiometrickú termokameru, ktorá je dodávaná vrátane optimalizovaného gimbálu.
Výrobca: DJIDJI
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Termokamera pre drony DJI ZENMUSE XT

Termokamera Zenmuse XT pre leteckú termovíziu

Termokamera Zenmuse XT od spoločností DJI a FLIR predstavuje veľmi kompaktnú termokameru určenú predovšetkým pre drony DJI Inspire 1. Ide o nerádiometrickú či čiastočne rádiometrickú termokameru, ktorá je dodávaná vrátane optimalizovaného gimbálu a analyzačného softvéru FLIR TOOLS. Najdôležitejším parametrom pri výbere termokamery je rozlíšenie. Zenmuse XT je dodávaná v rozlíšení 640 x 512 alebo 336 x 256 px a patrí tak medzi špičky na trhu. Na výber sú aj rôzne objektívy, čo zaisťuje prispôsobenie termokamery vašej aplikácii. Termokamera tiež disponuje digitálnym zoomom (2x; 4x; 8x vo verzii 640 x 512), teplotná citlivosť je <50 mK pri clone /f1,0. Na výber je z objektívov: pre verziu 640 x 512 7,5 mm, 9 mm, 13 mm, 19 mm a pre verziu 336 x 256 potom 6,8 mm, 9 mm, 13 mm, 19 mm.

Okamžite pripravené na let

Pokiaľ už lietate s DJI Inspire, bude pre vás integrácia termokamery aj zoznámenie sa s jej ovládaním otázkou niekoľkých málo desiatok minút. Termokamera je plne kompatibilná s aplikáciou DJI Go. Tá umožňuje pohodlné vzdialené ovládanie termokamery v reálnom čase. K dispozícii sú funkcie ako je výber farebnej palety, nastavenie izotermy aj zoom. Stlačením jedného tlačidla možno ukladať rádiometrické snímky aj nahrávať nerádiometrické video.

Letecká termovízia

Inštalácia termokamery Zenmuse XT na dron DJI Inspire je záležitosťou niekoľko málo minút. Termokamera je tak prakticky okamžite pripravená na let a plne kompatibilná so všetkých príslušenstvom dronu DJI Inspire vrátane Lightbridge, všetkých funkcií ovládača aj aplikácie DJI Go a dokonca aj DJI SDK. Letová doba dronu Inspire osadeného termokamerou Zenmuse XT s plne nabitou batériou je až 22 minút.

Aplikácia

  • záchranné operácie a pátranie (policajti, hasiči, záchranári),
  • vyhľadávanie a lokalizácia požiarov,
  • precízne poľnohospodárstvo,
  • termodiagnostika plochých striech,
  • termodiagnostika rozvodov vysokého napätia,
  • inšpekcia telekomunikačných veží,
  • stráženie a zabezpečenie veľkých plôch a areálov,
  • geologické aplikácie a prieskum terénu, vyhľadávanie vodných zdrojov,
  • a desiatky ďalších aplikácií…
Súbory


Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?